İngiltere’deki Hukuk Bürosu Kriptoyla Ödeme Almaya Başladı

Cem Yilmaz
i̇ngiltere'deki hukuk bürosu kriptoyla ödeme almaya başladı gun
Bitlo

İngiltere’nin önde gelen Hukuk Bürosu Gunnercooke, $BTC, $ETH, $DOGE, $ADA ve diğer kripto paralarda ödemeleri kabul etmeye başladı.

İngiltere’nin önde gelen hukuk firması gunnercooke, yasal ve profesyonel hizmetler için çoğu büyük kripto para biriminde ödeme kabul etmeye başladı. Firma, Bitcoin ($BTC) ve Ethereum ($ETH) gibi önde gelen kripto varlıkları, ayrıca Cardano ($ADA) ve Dogecoin ($DOGE) gibi daha küçük altcoinleri de kabul ediyor.

Hukuk firmasının yayınladığı bir duyuruya göre, şimdi Finansal Davranış Otoritesine (FCA) kayıtlı olan kripto para birimi değişimi Coinpass aracılığıyla kripto para ödemelerini kabul ediyor ve bunlara $DOGE, $ADA, $XTZ, $EOS ve $UNI gibi altcoinler de dahil.

Duyuru, hukuk firmasının “yaklaşık 100 kripto para geliştiricisi, platformu ve borsasından” oluşan bir müşteri tabanı oluşturduyor.

Attestant’ın Ethereum’un ETH’si ile hizmetler için ödeme yaptığı ve Gunnercooke’un detaylandırdığı “Attestant’a stake ile ilgili bir dizi yasal ve düzenleyici konularda tavsiyede bulunduğu bildirildi. Gunnercooke’un finans direktörü Naseer Patel şunları söyledi:

“Şimdiye kadar, yalnızca birkaç ABD hukuk firması kripto varlık ödemelerine izin veriyor, bu nedenle Birleşik Krallık’ta inovasyonun ön saflarında olmaktan gurur duyuyoruz. Artık farklı yargı alanlarında çok çeşitli müşterilerle çalışabilecek ve ortaklarımıza seçtikleri şekilde güvenli bir şekilde ödeme alma esnekliği sunabileceğiz.”

Patel, kripto varlıkların giderek artan bir piyasa olduğunu kabul edildiğini ekliyor ve firmanın finansal hizmetler ve fintech ortağı James Burnie’den alıntı yaparak, “Önümüzdeki on yıllarda kripto paranın bir araç olarak giderek daha fazla kabul görmeye başlamasını beklediğini söyledi.” 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
eski bir sıkılmış maymun sahibi opensea'ye 1 milyon dolarlık dava açıyor sikilan maymun

Eski Bir Sıkılmış Maymun Sahibi OpenSea’ye 1 Milyon Dolarlık Dava Açıyor

Sonraki Haber
yıldız teknik üniversitesi metaverse kursuna i̇lgi çığ gibi büyüdü! kontenjanlar doldu

Yıldız Teknik Üniversitesi Metaverse Kursuna İlgi Çığ Gibi Büyüdü! Kontenjanlar Doldu

İlgili Haberler