Hedera, Stellar ve Chronoly.io Kripto Paraları Büyük Potansiyele Sahip

Özlem Özbek
hedera, stellar ve chronoly.io kripto paraları büyük potansiyele sahip 9 1
Bitlo

Kripto para piyasasında büyük kazançlar elde etmek isteyen yatırımcılar Hedera (HBAR), Stellar (XLM) veya Chronoly (CRNO)’yi değerlendirebilir. Bu üç kripto para 2022’de keskin bir şekilde yükselme potansiyeline sahip gözüküyor. 

Hedera, dünyanın en başarılı şirketleri ile ortaklık kuruyor, Stellar MoneyGram için blok zinciri ödemeleri sağlamak adına kaydoldu, Chronoly.io ise gerçek dünya lüks saatleriyle desteklenen NFT’ler şeklinde adından söz ettiriyor. 

Hedera (HBAR), yeşil kimlik bilgileri alabilir

Hedera (HBAR), 2021 kazançlarının büyük bir kısmını kaybetti ve kripto para 0,50 dolardan yaklaşık olarak 0,06 dolara kadar düştü. Eylül ayı içerisinde ise bu yüksek rakamlar, genel piyasadaki en yüksek seviyeye denk geldi ve Hedera krizden zarar gördü. 2022’de Hedera ve HBAR jetonu, akıllı sözleşme platformu ve yeşil kimlik bilgileri için madeni paraların kimlik bilgilerinden de yararlanabilir. 

Stellar yükselecek mi?

Stellar Lumens (XLM) projesi, madeni paranın 2021 yılının en yüksek seviyesinden 0,70 dolardan mevcut değeri olan 0,11 dolara kadar düşmesiyle Hedera’yı akıllara getiriyor. Aynı zamanda Moneygram ile yakın zaman içerisinde yapılan bir bağlantının açıklamasının yapılmasının ardından toparlanma arayışı içerisinde ortaklık kurmak adına çalışacak. Uluslararası ödeme şirketi, USDC stablecoin ile blok zincirinde para transferi sağlamak adına Stellat ile beraber iş birliği yapacak. 

Chronoly (CRNO), dijital çağda etkili olacak

Chronoly.io projesi, ortaklıklar yaparak değer yaratmak yerine, merkezi olmayan bir pazar inşa etmek için NFT teknolojisinden ve dünyanın en iyi saat markalarından faydalanıyor. Chronoly.io, kullanıcıların bir Rolex gibi lüks saatte kısmi olarak hisse satın almalarını veya merkezi olmayan bir defterde ikinci el saatleri doğrulamalarını sağlayacak. Chronoly kasasında yer alan her bir saat, kesirli ve Chronoly.io pazarında alınıp satılabilen bir NFT’ye sahip olacak. 

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
fransa'da metaverse akademi kuruluyor 7

Fransa’da Metaverse Akademi Kuruluyor

Sonraki Haber
bitcoin, aylık en düşük rsi'yı gördü 10

Bitcoin, Aylık En Düşük RSI’yı Gördü

İlgili Haberler