Günün Öne Çıkan 3 Altcoin’i! Bu Altcoinlere Dikkat!

Mert Özsaban
günün öne çıkan 3 altcoin'i! bu altcoinlere dikkat! altcoin sherpa eth shib tahmini yapti ralli yakin1
Bitlo

Kripto para piyasası güncel verilerine göre bugünün öne çıkan 3 Altcoin‘ini birlikte inceleyelim.

AERGO Token Yükselecek Mi?

Düşen bir trend kanalı içerisinde yol alan AERGO, kanalın destek trendinden yukarı yönlü geri dönüş yaparken sırada tekrardan direnç ziyareti var. Formasyonun tipik hareketleri tekrarlanırsa olası bir direnç trendi kırılımı Aergo fiyatını çok pozitif etkilenecektir. Yukarı yönlü kırılım durumunda hedef 0,35 Dolar seviyesiyken, negatif tarafta 0,17 Dolar‘ı hedefleyebilir.

aergo-analiz

CVC Token Kaç Dolar Olacak?

CVC Token yükselen bir trendi takip ederken yeniden destek üzerinden sekerek yükselmeyi deniyor. Bu süreçte CVC Token emniyet noktası güvenli bölge olan yükselen destek trendiyken yukarı yönlü alım baskılarında önü oldukça açık.

cvc-analiz

LISK Coin Hedef Kaç Dolar?

Çok eğimli olmayan bir trend üzerinde ilerleyen LISK COIN, destek bölgesinden yeniden güç alarak yükselmeyi deniyor. Emniyet kemeri görevindeki destek bölgesini defalarca test eden LISK bu seviyeyi korumakta oldukça kararlı görünüyor.

lisk-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
shib inu, bitcoin ve ethereum i̇çin bu hafta önemli! shib bitcoin ve eth icin bu hafta önemli

SHIB Inu, Bitcoin ve Ethereum İçin Bu Hafta Önemli!

Sonraki Haber
kripto sigortacılığı pazarı büyüyor,

Kripto Sigortacılığı Pazarı Büyüyor, “Önemi Arttı”

İlgili Haberler