Günün En Çok Aranan Altcoini! Bu Token Yükselme Potansiyeline Sahip!

Mert Özsaban
ocak ayını kazançla kapatan 5 altcoin
Bitlo

Kripto para marketi verilerine göre en çok aranan Tokenler arasında yer alan Cult DAO güncel fiyat grafiği ne durumda, CULT kaç dolar olacak, Cult DAO yükselecek mi sorularına bu yazımızda beraber cevap bulalım.

1 Saatlik fiyat grafiğini incelediğimizde CULT için düşen bir direnç trendini kırdığını ve iki kez retest denemesi yaptığını söyleyebiliriz. Bu denemelerden ikincisi başarılı gerçekleşmiş gibi görünürken yeniden yaşanacak negatif bir durumda yeni geri dönüş noktası yatay destek olan 0,00000747 Dolar seviyesi olacaktır. Son gerçekleşen retest hareketinin kesinleştiğini varsayarsak yukarı yönlü direnç bölgeleri 0,000012 Dolar, 0,000014 Dolar ve 0,000016 Dolar seviyeleri olacaktır.

cult-dao-token-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
dogecoin hamlesi! tesla ve elon musk’tan dogecoin i̇le alınan düdük! dogecoin hamlesi tesla ve elon musktan dogecoin ile alinan düdük

Dogecoin Hamlesi! Tesla ve Elon Musk’tan Dogecoin İle Alınan Düdük!

Sonraki Haber
lider altcoin'in tarihi güncellemesine saatler kaldı! lider altcoinin tarihi güncellemesine saatler kaldi

Lider Altcoin’in Tarihi Güncellemesine Saatler Kaldı!

İlgili Haberler