Ethereum’da Yeni Oluşum! ETH Hedef Kaç Dolar?

Mert Özsaban
ethereum merge sonrası bu 3 kripto para eth’den daha i̇yi performans gösterebilir
Bitlo

Çalışma mekanizmasında gidilen değişiklikler ile birlikte Merge düzenlemesiyle sıkça anılan Ethereum’da fiyat grafiği ne durumda, Ethereum kaç dolar olacak, ETH hedef neresi sorularına bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

30 Dakikalık fiyat grafiğinde Ethereum hareketlerini incelediğimizede kabaca bir dik üçgen varsayabiliriz. Bu noktada varsayımı yapmamızım nedeni yeşil renkli yatay trendin üzerinde gerçekleşen fiyat hareketlerinde gizli, bu yatay trendi incelediğimizde çok fazla kez destek ve direnç görevi üstlendiğini ve bu hareketlerin ciddi fiyat değişiklikleri gerçekleştirdiğini görebiliriz. Dolayısı ile dikkate almamız gereken bir seviye, bunlar ile birlikte mavi renkli yükselen destek trendini de hesaba kattığımızda ilerleyen günlerde Etherum fiyatının bu iki trend arasında dalgalı hareketler yapmasını bekleyebiliriz.

Yatay direncin olası kırılma durumu Ethereum fiyatını 1.830 Dolar seviyesine kadar taşıyacakken ETH hareketlerini takip ederek söz konusu bu kırılımı yakalamak oldukça kazançlı işlemler sağlayacaktır.

ethereum-eth-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
beklenmedik durum! birleşik krallık’ta enflasyon oranı, %9,9′a geriledi! beklenmedik durum birlesik krallikta enflasyon orani 99a geriledi

Beklenmedik Durum! Birleşik Krallık’ta Enflasyon Oranı, %9,9′a Geriledi!

Sonraki Haber
danfoss, 2022’nin i̇lk altı ayında satışlarını 4,9 milyar euro'ya ulaştırdı! danfoss 2022nin ilk alti ayinda satislarini 4.9 milyar euroya ulastirdi

Danfoss, 2022’nin İlk Altı Ayında Satışlarını 4,9 Milyar Euro’ya Ulaştırdı!

İlgili Haberler