Ethereum Merge Öncesi Bu Altcoin Yükselişte!

İpek Kulaksız
ethereum merge öncesi bu altcoin yükselişte! ethereum merge öncesi bu altcoin yükseliste
Bitlo

Ethereum Merge için az bir zaman kala Lido Finance’da yükseliş yaşanması dikkat çekti.

Merkeziyetsiz finans uygulaması Lido Finance’in yerel token’ı LDO’da son bir haftada ciddi yükseliş yaşadı. Geçtiğimiz hafta pazartesi günü 1.60 dolardan işlem gören LDO token, haftanın sonuna gelindiğinde Cuma günü 2.18 dolara ulaştı. LDO’nun şu an ki fiyatı ise 1.93 dolar seviyesindedir. Yeni haftaya gelindiğinde LDO yatırımcılarına yüzde 20’lik kazanç sağladı.

LDO yükselişte

ethereum merge öncesi bu altcoin yükselişte! ethereum merge öncesi bu altcoin yükseliste1

LDO’nun işlem hacmi 24 saat içerisinde %19 oranında artış yaşadı. En son BUSD ile işlem yapılırken, USDT ve Bitcoin ile yatırımlar devam etti. En büyük likit stake hizmeti veren platformlardan Lido Finance protokolüne, Ethereum, DOT ve MATIC gibi tokenlerını kilitleyen kullanıcılar, mevduat karşılığında tuttukları kripto paranın stake edilmiş versiyonlarını faiz olarak elde ediyorlar.

Ethereum tercih eden kullanıcılara, bunun karşılığında stETH yani “stake edilmiş Ethereum” veriliyor. Elde edilen bu tokenler, farklı bir platformda stake edilebiliyor. Lido Finance’da Ethereum staking piyasasının %30’luk kısmına sahip olurken aynı zamanda 4,15 milyon Ethereum’a sahiptir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
dogecoin fiyatı %15 ralli yapabilir! neden? dogecoin fiyati yüzde 15 ralli yapabilir neden

Dogecoin Fiyatı %15 Ralli Yapabilir! Neden?

Sonraki Haber
solana'nın talihsiz kaderi

Solana’nın Talihsiz Kaderi “Kesintiler”

İlgili Haberler