Ethereum Destekten Dönüyor! ETH Hedef Kaç Dolar?

Mert Özsaban
ethereum destekten dönüyor! eth hedef kaç dolar? ethereum merge kurumsal katilim icin yeni bir dönem baslatabilir
Bitlo

Hareketli bir hafta geçiren Ethereum geçtiğimiz gün 1.220 Dolar seviyesine kadar gerilemiş durumda. Ethereum güncel fiyat grafiği ne durumda, ETH kaç dolar olacak, Ethereum yeniden yükselecek mi, ETH düşmeye devam ediyor mu sorularına birlikte cevap bulalım.

1 Saatlik Ethereum fiyat grafiğini incelediğimizde düşen bir trend kanalı içerisinde yol aldığını gözlemliyoruz. Düşen kanalın destek trendi ziyareti sonrası tepki alan ETH, destek trendine retest hareketi yaparak yeniden temas etmiş durumda. Destek noktasından yeniden yukarı yönlü hareketlenmesini beklediğimiz Ethereum, düşüş sürecinde karşılaştığı yatay destek bölgeleriyle yukarı yönlü hareketlerinde yatay direnç olarak karşılaşacaktır.

Düşen trend kanalı direnç bölgesine ulaşılması durumunda hacimli bir kırılımın durumunda ilk hedef bölgesi 1.800 Dolar konumu olacaktır. Ethereum’un bu aşamaları geçmesi sonrası hedefi yeniden 2.000 Dolar bandına ulaşmakken bu konuma gelene kadar zorulu bir süreci geride bırakması gerekiyor.

ethereum-eth-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
celsius-network

Celsius Network’te Son Durum! CEL Fiyat Tahmin ve Yorum

Sonraki Haber
mica taslağı basına sızdı!

MiCA Taslağı Basına Sızdı! “Stablecoin Kısıtlaması Olmayacak”

İlgili Haberler