Ethereum Blok Zincirindeki İşlem Ücretleri Son 20 Aydaki En Düşük Seviyesinde!

Cem Yilmaz
ethereum blok zincirindeki i̇şlem ücretleri son 20 aydaki en düşük seviyesinde! ethereum tehlikeli bolgeye mi giriyor santiment acikliyor
Bitlo

Ethereum blok zincirindeki işlem ücretleri 2 doların biraz üstlerinde yer alıyor. Bu Ethereum ağında son 20 ayın en düşük işlem ücreti anlamına geliyor.

Ethereum fee ücretleri, Ethereum fiyatındaki düşüş ve ağdaki yoğunluğun azalması sebebiyle 2020 Kasım’dan bu yana en düşük seviyelerine geriledi. YCharts tarafından hazırlanan rapordaki Etherscan verilerine göre Ethereum blok zinciri üzerindeki işlem ücreti 2,31 dolar seviyelerinde yer alıyor. 

ethereum blok zincirindeki i̇şlem ücretleri son 20 aydaki en düşük seviyesinde! eth

Ethereum tarafında NFT’lere artan ilgi, ticaretin büyük çoğunluğunun Ethereum blok zincirinde gerçekleşmesi fee ücretlerinin yükselmesine katkıda bulundu. 

2021 Kasım ayında Bitcoin ve Ethereum için tüm zamanların en yüksek seviyeleri görülürken o tarihten bu yana fee ücretleri düşüşe geçti. Ethereum blok zincirinde en son 2,50 dolar işlem ücretleri seviyeleri yaşanırken Ethereum’un fiyatı yaklaşık olarak 500 dolardı.

L2Beat’e göre geçtiğimiz yıl kümülatif toplam değeri yaklaşık 2,7 milyar dolara ulaşan Arbitrum, Optimism gibi layer-2 çözümlerinin artan şekilde benimsenmesi, Ethereum blok zincirindeki tıkanıklığı da hafifletti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
singapur kripto ile i̇lgili daha sıkı düzenlemelere gidiyor! mas

Singapur Kripto ile İlgili Daha Sıkı Düzenlemelere Gidiyor!

Sonraki Haber
yakılan shiba inu değeri bu altcoinin piyasa değerini aştı! shiba

Yakılan Shiba Inu Değeri Bu Altcoinin Piyasa Değerini Aştı!

İlgili Haberler