Ethereum Balinası “Gimli” Hangi Altcoin’e Yatırım Yaptı?

Cem Yilmaz
ethereum balinası
Bitlo

Büyük Ethereum balinası “Gimli” 442.6 Milyar SHIB aldı ve sepetindeki diğer SHIB tokenlarla birlikte şu anda 1 trilyon adet SHIB tokena sahip oldu.

Ethereum balinası yarım trilyona yakın Shiba Inu satın alarak meme token varlıklarına ekledi.

Gimli 11 milyon dolar değerinde SHIB satın aldı

J.R.R.’ın ikonik romanından adını alan, balina WhaleStats tarafından yayınlanan son tweet’e göre ilk 5 kripto yatırımcısı arasında yer almaktadır. Portföyünün çoğunu Ethereum’da depolayan Dwarf Gimli, şaşırtıcı miktarda Shiba Inu satın almak için tek bir işlem yaptı.

Bu cüzdanın web sayfasına göre, “Gimli” 38.184.560 $ değerinde SHIB tokena sahip.

“Gimli’nin” diğer yatırımlarına gelince; TESLA, TIKTOK, McDonald’s, Windows, Walmart ve Twitter DAO, SWIFT, DAO, vb. gibi yatırımlarının olduğunu söyleyebiliriz.

Genel olarak, en iyi 100 Ethereum balinası, Shiba Inu’yu portföylerinin %17,42’sinde tutuyor ve bu da fiat eşdeğeri olarak 1.558.453.796 $’ı oluşturuyor. Shiba Inu, FTX tokeninden (FTT) sonra en büyük ABD doları değerine sahip token olarak ikinci sırada yer alıyor.

Bir başka benzer vaka Şubat ayı başlarında, bir yatırımcının tek bir satın alımda 3.457.477.154.937 SHIB satın alarak yeni bir balina haline geldiği zaman ele alındı. Bu kripto miktarı için 115.998.358 dolar ödedi.

Yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre Shiba Inu son 24 saat içerisinde %4.55 düşüş yaşayarak 0.000025 $ seviyelerinden işlem görmektedir. Son 1 haftada ise Shiba Inu %17 yükseliştedir. İkinci en büyük meme token tüm kripto paralar arasında 14. sırada yer alıyor.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ebay z kuşağı i̇çin kripto ödemelerini kabul edecek mi?

eBay Z Kuşağı İçin Kripto Ödemelerini Kabul Edecek mi?

Sonraki Haber
tron kurucusu binance borsasına 19 bin ethereum gönderdi tron

Tron Kurucusu Binance Borsasına 19 Bin Ethereum Gönderdi

İlgili Haberler