eBay, NFT Pazar Yeri KnownOrigin’i Çatısı Altına Aldı

İpek Kulaksız
ebay, nft pazar yeri knownorigin’i çatısı altına aldı 4 2
Bitlo

NFT sektörünün gelişmesiyle beraber bu alanda yapılan satın alım işlemleri de artıyor. E-ticaret devi eBay, bugün yaptığı açıklamayla NFT pazar yeri KnownOrigin’i satın aldığını duyurdu.

NFT Pazar Yeri KnownOrigin, eBay bünyesine girdi

Popüler pazar yeri KnownOrigin bugün e-ticaret devi eBay tarafından satın alındı. Söz konusu bu satın alım, eBa’in teknoloji dünyasında yeni bir adım attığını gösteren önemli bir detaydır.

eBay CEO’su Jamie Iannone konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

eBay, dünya çapında koleksiyonlarına bu mükemmel, bulması zor veya benzersiz eklentiyi arayan insanlar için ilk duraktır ve bu satın almayla, topluluğumuz giderek daha fazla dijital koleksiyon eklediğinden, lider bir site olmaya devam edeceğiz. KnownOrigin, etkileyici, tutkulu ve sadık bir sanatçı ve koleksiyoner grubu oluşturarak onları satıcı ve alıcı topluluğumuza mükemmel bir katkı sağladı. Bu yenilikçileri eBay topluluğuna katılırken ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

Bunun yanı sıra KnownOrigin’in kurucu ortağı David Moore ise satın alma işlemi ile ilgili şunları aktardı;

KnownOrigin’i, yaratıcıları ve koleksiyoncuları benzersiz, kimliği doğrulanmış dijital öğeleri sergileme, satma ve toplama yeteneği vererek güçlendirmek için kurduk. NFT’lere olan ilgi artmaya devam ederken, şimdi eBay’in erişim ve deneyimine sahip bir şirketle ortak olmak için mükemmel bir zaman olduğuna inanıyoruz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
token defi (tdefi) nedir?

Token DeFi (TDEFI) Nedir?

Sonraki Haber
kripto para piyasasında bugün - 22 haziran 4 1

Kripto Para Piyasasında Bugün – 22 Haziran

İlgili Haberler