Doodles NFT Koleksiyonuna Büyük Yatırım!

İpek Kulaksız
doodles nft koleksiyonuna büyük yatırım! doodles nft koleksiyonuna buyuk yatirim
Bitlo

NFT projeleri arasına önemli bir yeri olan Doodles koleksiyonu, uzun süren sessizliğin ardından önemli bir yatırımla gündeme geldi.

Jordan Castro, Evan Keast ve dijital sanatçı Burnt Toast gibi önemli isimler tarafından hazırlanan Doodles NFT içerisinde 10.000 NFT yer alıyor. Koleksiyon gelişimini sürdürürken, Gary Vee, Snoop Dogg, Justin Bieber ve Diplo gibi popüler isimlerin de dikkatini çekmiştir. Bu dev NFT projesine Reddit’in kurucu ortağının projesi olarak nitelendirilen Seven Seven Six, Doodles’a 54 milyon dolarlık öz sermaye fonu sağladı. Fona katkıda bulunan isimler arasında Acrew Capital, FTX Ventures ve 10T Holdings yer almaktadır.

doodles nft koleksiyonuna büyük yatırım! doodles nft koleksiyonuna buyuk yatirim1

Doodles büyüme döneminde

Büyük bir yatırım almasıyla gündeme gelen Doodles, fonu müzik ve oyun alanlarında genişlemek için kullanmak istiyor. Fon ile beraber koleksiyonun değeri 704 milyon dolara ulaşmıştır. Seven Seven Six kurucu ortağı ve Doodles yönetim kurulu üyesi Katelin Holloway, her zaman projenin yanında olacağını, dahili ve harici olarak destekleyeceğini söyledi. Bununla beraber gelecek girişimlerde Doodles koleksiyonları, yeni projelerde de yerini alacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
sektör öncüleri gesi̇fed-besi̇ad i̇ş zirvesinde buluşuyor! sektor onculeri gesi̇fed besi̇ad is zirvesinde bulusuyor

Sektör Öncüleri GESİFED-BESİAD İş Zirvesinde Buluşuyor!

Sonraki Haber
sweatcoin_sweat-nedir

Sweat Coin Nedir? Sweat Economy Ne Hedefliyor?

İlgili Haberler