Dogecoin (DOGE) Artık İkinci En Büyük PoW Kripto Para Konumunda!

Özlem Özbek
dogecoin (doge) artık i̇kinci en büyük pow kripto para konumunda! dogecoin artik ikinci en buyuk pow kripto para konumunda
Bitlo

Uzun zamandır heyecanla beklenen Ethereum Merge ile beraber piyasalarda hareketlilik yaşanırken, DOGE tarafından da değişik yaşandı.

Ethereum’un ardından, Bitcoin’i takiben artık DOGE, en büyük ikinci iş kanıtı kripto para oldu. Memeden ilham alınarak geliştirilen kripto para birimi Dogecoin, 15 Eylül’de gerçekleşen Ethereum hisse kanıtı yükseltmesinin ardından, piyasa değeri olarak resmi ikinci en büyük iş kanıtı kripto parası oldu. Bitcoin elbette ki DOGE’un oldukça önünde ilerliyor ancak popüler meme coin, Ethereum Classic‘in (ETC) (4,69 milyar dolar piyasa değeri), Litecoin‘in (LTC) (4.01 milyar dolar ) ve Monero’nun (XMR) (2.65 milyar dolar) önünde ilerlemeyi başarıyor.

Dogecoin’in bu seviyeye ulaşması herkes tarafından iyi karşılanmadı ve DOGE hakkında “işe yaramaz dijital paraları” kaldırmak gerektiği söylendi. Dogecoin, olumsuz yorumlar karşısında ilerlemeye devam ediyor ve ilerleyen günlerde ETHPoW ile rekabet edecek gibi gözüküyor. Lider meme coin yazının hazırlandığı dakikalarda 0.00001186 dolardan işlem görüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
sweat

Bu Altcoin’de Hedefe Ulaştık! Yeni Kırılım Ne Zaman?

Sonraki Haber
bitcoin’e (btc) kırmızı hakim! düşüş devam edecek mi? bitcoine kirmizi hakim dusus devam edecek mi

Bitcoin’e (BTC) Kırmızı Hakim! Düşüş Devam Edecek mi?

İlgili Haberler