Dip’te Satın Alınabilecek En İyi Kripto Paralar

İpek Kulaksız
dip'te satın alınabilecek en i̇yi kripto paralar 16 1
Bitlo

2017, kripto para piyasasında ciddi bir çöküşün yaşandığı ve Bitcoin‘in %83’ün atına düştüğü bir yıl oldu. Bu durum hem traderları hem de dünyayı şok eden bir etki yarattı. 

Çöküş öncelikle, tüm zamaların en yüksek seviyesine çıkarak başladı. Şubat ayına gelindiğinde ise, popüler madeni para düşmeye başladı ve Aralık 2018’e kadar devam etti. Bu süreç son derece kötüydü ve analistler bu duruma, “Kripto Kışı” ve bazıları ise hala “Büyük Kripto Çöküşü” olarak adlandırıyor. Analistlerin düşüncelerine göre bir kripto çöküşünün daha yaşanma ihtimali var gibi gözüküyor. Kripto paralar şu an düşmeye devam ediyor ve bazı yatırımcılar piyasadan çekilirken bazıları ise alım yapmaya devam ediyor.

Bu durumda hangi paralara yatırım yapılmalı?

Mehracki Token (MKI) 

Önemli meme coinlerden biri olan Mehracki Token (MKI), Mehracki ekosistemindeki işlemleri doğrulamak adına bir yardımcı program olarak MKI tarafından yönetilmektedir. MKI sahipleri, ağın güvenliğini artırmak ve büyük ödüller kazanmak için kripto birikimlerini stake edebilirler. Ağın sunduğu çeşitlilik, NFT pazarı için önemli bir alan oluşturdu. MKI sahiplerine, NFT pazarında yüksek bir değere sahip olan nadir NFT’ler verilir. Kullanıcılar, pasif bir şekilde gelir elde ederken bugün DeFi çözümlerinin avantajlarından daha fazla yararlanabilirler. Bu şekilde de kripto çöküşüne karşı önemli bir koruma sağlanabilir.

dip'te satın alınabilecek en i̇yi kripto paralar 17

Avalanche (AVAX) 

Avalanche (AVAX), merkezi olmayan bir blok zinciri platformudur. Hızlı oluşu ve ölçeklendirilmesiyle bilinen AVAX,  “Ethereum katili” olarak da nitelendirilmektedir. AVAX, kesinleşme süresi ve her bir alt ağ üzerinden gerçekleştirilebilecek işlem sayısı ile ölçüldüğünde, blok zinciri dünyasında tartışmasız en hızlı sözleşme ekosistemine sahiptir. Burada Proof-of-Stake’den farklı olmayan bir algoritma kullanılır. Avalanche, ağın üzerinde çeşitli kontroller yapan üç farklı yerleşik blok zinciri üzerinde çalışır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
para çekme i̇şlemlerine kısıtlama getiren bir diğer i̇sim coinloan oldu 16

Para Çekme İşlemlerine Kısıtlama Getiren Bir Diğer İsim CoinLoan Oldu

Sonraki Haber
brezilya, kriptoya özel soruşturma birimi kuruyor 17

Brezilya, Kriptoya Özel Soruşturma Birimi Kuruyor

İlgili Haberler