Dikkat Çeken Tahminler, “SHIBA INU ve DOGECOIN” Nasıl İlerliyor?

İpek Kulaksız
dikkat çeken tahminler,
Bitlo

İki önemli memecoin Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) hakkında her geçen gün farklı tahminler yapılmaya devam ediyor.

Dogecoin, uzmanların 2022 için DOGE fiyat tahminlerini aşağı çekmesinin ardından kripto paranın son iki haftadır elde ettiği kazanç silindi. Well, UberEats’te en yüksek fast-food markası haline gelirken, SHIB’de de toparlanma süreci devam ediyor. Popüler saat markası Hublot, SHIB ve DOGE’yi kabul etmesiyle memecoinin kullanım alanları daha da genişlemiş oldu.

SHIB ve DOGE toparlanma sürecinde

Popüler memecoinler Shiba Inu ve Dogecoin fiyatları, kripto piyasalarının önemli kayıplar yaşamasından sonra toparlanma çalışmalarına devam ediyor. Aynı zamanda memecoinlerin, benimsenmesinin artmasıyla, faydalarına dair çıkan haberler memecoinlerin toparlanma sürecini hızlandırıyor. Buna ek olarak ise SHIB fiyatında bir kırılmanın yaşanması öngörülüyor.

dikkat çeken tahminler,

Memecoin dünyasında yaşanan önemli gelişmeler, Shiba Inu ve Dogecoin holder’ları arasında bir yükseliş öngörüsü yarattı. Dogecoin Vakfı Ürün Lideri Timothy Stebbing kısa bir süre önce yatırımcılara DOGE’ye yatırım yapılmaması gerektiğini söyledi.

Analistler, DOGE için yükseliş sağlaması için bir harita belirliyor

Dogecoin, geniş kitleler tarafından benimsenen, fayda sağlayan ve merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Benimsenme noktasında Shiba Inu’ya bakıldığında dünyada bir ilk olarak değerlendirilen fast-food zinciri Welly, UberEats’te en yüksek puanlı fast-food mağazası olarak nitelendirildi. Shiba Inu ise, restoran zincirinde bir ay sahibi oldu ve bu durum SHIBA takipçileri için yükseliş öngörüsünü getirdi.

dikkat çeken tahminler,

DOGE için fiyat akışını değerlendiren analistler, 0,110 dolar seviyesinde bir yükseliş çizgisi olduğuna dair yol haritası belirliyor. Dogecoin’in güncel fiyatı 0,066 civarında seyrediyor. Analistlerin belirttiği üzere herhangi bir olumsuz halinde DOGE’nin 0,057 dolara kadar gerilemesi mümkündür. Memecoinlerin faydalarını artıran önemli detaylardan biri detaya değinmek gerekirse, İsviçreli ünlü saat markası Hublot, kripto paraları kabul ettiğini açıklamıştı. Saat markası Shiba Inu ve Dogecoin’i kabul ederek memecoinlere destek sağlıyor.

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin almak i̇çin uygun zaman mı? 16 1

Bitcoin Almak İçin Uygun Zaman Mı?

Sonraki Haber
fed faiz

ABD Tarım Dışı İstihdam Verisi Açıklandı! FED Eylül ayında 50 baz puan yerine 75 baz puanlık artışa gidebilir! 

İlgili Haberler