Devasa Ethereum Balinası Shiba Inu ve ENJ Satın Aldı!

Gülcan Uyanıker
ethereum balinaları bu coini alıyor!
Bitlo

Kripto takipçisi WhaleStats’tın paylaştığı verilere göre, büyük Ethereum (ETH) balinaları Shiba Inu (SHIB) satın alıyor.

Balina izleme platformu Whale Stats, Ethereum tabanlı meme coin olan Shiba Inu’nunilk 1000 ETH cüzdanında en çok işlem gören ve tutulan token olduğunu bildirdi. CoinMarketCap verilerine göre 13. sırada yer alan popüler meme coin Shiba Inu son 24 saatte yaklaşık %6 değer kazanarak yazım esnasında 0.00003444 dolardan işlem görmeye başladı. Popüler coinin son bir haftada ise %2 değer kazandığı bilinmektedir.

En zengin 79. Ethereum adresi olan bir balina cüzdanı, yakın zamanda 4 trilyon yani yaklaşık 136 milyon dolar Shiba Inu satın aldı.

Aynı cüzdan hafta başında, içerik oluşturucuların ve geliştiricilerin içeriklerinden ve uygulamalarından para kazanabileceği ve kullanıcıların bunu deneyimleyebileceği bir sanal gerçeklik platformu olan Decentraland’ın yerel tokeni olan MANA’dan 76 milyon dolarlık bir satın alma gerçekleştirdi.

Bu balina aynı zamanda 36 milyon dolar değerinden fazla Gala (GALA) tokenine sahiptir. 

Ayrıca akıllı sözleşme yeteneklerine sahip, birbirine bağlı, blok zinciri tabanlı bir oyun platformu olan Enjin’in yerel simgesi olan ENJ’ye de sahiptir.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
avalanche kraken borsasında listelendi

Avalanche Kraken Borsasında Listelendi

Sonraki Haber
macar sanatçı nft yoluyla bitcoin enerji tüketimini eleştirdi

Macar Sanatçı NFT Yoluyla Bitcoin Enerji Tüketimini Eleştirdi

İlgili Haberler