Deloitte ve NYDIG, Bitcoin ile Bankacılık Hizmeti Sağlamak için Ortaklık Kurdu

İpek Kulaksız
deloitte ve nydig, bitcoin ile bankacılık hizmeti sağlamak için ortaklık kurdu 18
Bitlo

Özel şirketlere muhasebe ve denetim hizmeti sunan Deloitte ve Bitcoin şirketi NYDING, Bitcoin ile bankacılık hizmeti sunmak için ortaklık gerçekleştirdi.

Fortune 500’ün yaklaşık olarak %90’ına ve 7000’den fazla özel şirkete hizmet veren Deloitte ve NYDING, Bitcoin ile bankacılık hizmeti sağlamak adına ortaklık yaptı. 21 Haziran tarihli basın bülteninde yer alan bilgilere göre dünyanın en büyük muhasebe ve denetim şirketi olan Deloitte, popüler Bitcoin şirketi New York Digital Investment Group (NYDIG) ortaklık yaparak Bitcoin ile bankacılık hizmeti sunacak.

Basın bülteninde şu ifadelere yer verildi:

NYDIG tarafından sağlanan teknolojik bitcoin ürünlerinin ve hizmetlerinin işletmeler için Deloitte tarafından profesyonel hizmetlerinden yararlanmasını sağlayacaktır.

Aynı zamanda basın bülteninde yer alan bilgilere göre insanlar, güvenilir finansal hizmet sağlayıcıları tarafından Bitcoin almaya daha olumlu bakıyor. Deloitte ve NYDIG ortaklık ile beraber Bitcoin benimsenmesinin daha da artacağını düşünülüyor.

NYDIG başkanı Yan Zhao konuya ilgili yaptığı açıklamalarda:

Dijital varlıklar ile geleneksel finansal altyapısının birlikte çalıştığı bir dünya öngörüyoruz. Deloitte, şirketlerin bir sonraki aşamaya geçmesi için çok iyi bir ortaktır.

dedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
blockfi, bilançosunu güçlendirmek için ftx'ten kredi aldı 17

BlockFi, Bilançosunu Güçlendirmek için FTX’ten Kredi Aldı

Sonraki Haber
elon musk, dogecoin desteğini yinelerken, fiyatlar da artıyor 20

Elon Musk, Dogecoin Desteğini Yinelerken, Fiyatlar da Artıyor

İlgili Haberler