Celsius İflas Davasına Yeni Bir Taraf Katıldı! Son Durum Nedir?

İpek Kulaksız
celsius i̇flas davasına yeni bir taraf katıldı! son durum nedir? celsius iflas davasina yeni bir taraf katildi son durum nedir
Bitlo

Kripto para ödünç verme platformu Celsius Network’ün iflas davasına yeni bir taraf eklendi.  

Kripto para piyasası önemli bir krizin ortasındayken, Celsius 12 Haziran günü para çekme işlemlerini askıya aldığını duyurmuştu. Şirket tarafında belirsizlik hala devam ederken, 13 Temmuz günü iflas başvurusu gelmişti. Zor durumlar yaşayan Celsius, geçtiğimiz aylarda Vermont düzenleyicisi tarafından yatırımcıları yanıltma iddiasıyla karşı karşıya kaldı. Celsius’un davasına katılan ilgili taraf Washington Eyaleti Finansal Kurumlar Departmanı oldu.

Eyalet Başsavcı Yardımcısı Stephen Manning, davada görevli olan Yargıç Martin Glenn’den kendisini Washington’un mali düzenleyicisi adına kabul etmesini istediği ve karşılığında onay aldı. Washington, Alabama, Kentucky, New Jersey ve Texas’taki menkul kıymet düzenleyicileri, şirketi Haziran ayında mahkemeye verdi. Vermont Mali Düzenleme Departmanı, Celsius hakkında şunları aktardı:

“Bu, yüksek düzeyde bir finansal kötü yönetimi gösteriyor ve aynı zamanda, en azından bazı noktalarda, mevcut yatırımcılara getirilerin muhtemelen yeni yatırımcıların varlıklarıyla ödendiğini gösteriyor.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
cake kırılıma çok yakın! pancakeswap token kaç dolar olacak? pancakeswap nedir

CAKE Kırılıma Çok Yakın! PancakeSwap Token Kaç Dolar Olacak?

Sonraki Haber
bitcoin (btc) ekim ayında yükseliş vadediyor! peki neden? bitcoin ekim ayinda yukselis vadediyor peki neden

Bitcoin (BTC) Ekim Ayında Yükseliş Vadediyor! Peki Neden?

İlgili Haberler