CEEK Coin Nedir? CEEK Coin Nasıl Alınır?

Mert Özsaban
ceek-coin
Bitlo

Son dönemde Metaverse coinleri arasında adından sıkça söz ettiren Ceek Vr (CEEK), kullancılara sanal gerçeklik deneyimlerini güçlendirebilmek için yazılımsal ve donanımsal destek sağlar. CEEK Coin, sanal gerçeklik deneyimini çok kanallı destekleyen bir Metaverse proje tokenidir. 

Ceek Vr platformunun yerel tokeni CEEK, ERC-20 tabanlı madenciliği yapılmayan bir tokendir. 

Ceek Vr projesi dünyanın dört bir yanından sanatçıları kullanıcılar Vr ortamında buluşturur.

CEEK Coin Ne Kadar?

İçeriğin hazırlandığı tarihlerde piyasa değeri yaklaşık 225 Milyon Dolar olan CEEK Coin’in fiyatı ise 0,25-0.30 Dolar seviyleri arasında hareketlilik gösteriyor.

CEEK token, tüm zamanlardaki en yüksek değeri 29 Kasım 2021 tarihinde 1,20 dolar ile gördü. CEEK TRY paritesinde bu, 16,16 TL’dir. 

CEEK token en değerli tokenler listesinde 132. sıradadır.

CEEK Coin Sahibi Kim?

CEEK Coin, 2018 yılında Ceek Global Innovations tarafından piyasaya sürülmüştür. Ceek Global Innovations CEO’su ve CEEK Coin kurucusu Mary Spio’dur.

Mary Spio, ABD Hava Kuvvetleri bünyesinde geniş bant iletişim teknisyeni olarak çalışmış öte yandan birçok farklı şirkette roket ve uydu mühendisliği yapmıştır. Kariyerinde Microsoft XBOX, Tribune News Company, Coca Cola, Toyota gibi şirketlere teknik rehberlik hizmetleri de vermiştir.

CEEK Coin Arzı Ne Kadar?

Bu içeriğin hazırlandığı tarih itibariyle dolaşımdaki arzı yaklaşık 810 Milyon adet olan CEEK Coin’in toplam arzı 1 Milyar adettir.

CEEK Coin Nasıl Alınır?

CEEK token, kripto para borsaları üzerinden alınabilir. CEEK TRY fiyatını takip ederek sizler de kendi yatırımınızı yapabilirsiniz.

CEEK Vr Gözlüğü Nedir?

Video ve müzik yayıncılığının geleceği olarak görülen Ceek Vr projesi, lisanslı olara satılan bir Vr Gözlük setine sahiptir. Bu Vr gözlük sayesinde kullanıcılar, sanatçılar ve yayıncılar metaverse ortamında çeşitli etkileşimlerde bulunur. 

Ceek Vr gözlük, global hizmet sunan bir çok online satış sitesinden satın alınabilir. Kendi Ceek Vr gözlüğünüzü temin ederek sosyal Ceek dünyasına adım atabilirsiniz.

CEEK Vr projesi, dünyanın önde gelen müzik şirketlerinden Universal Music ile işbirliği kurmuştur. Ceek sanal dünyasında Lady Gaga, U2, String, Bon Jovi, Demi Lovato gibi sanatçıların konserlerini gerçekleştirmeyi vadetmektedir.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
zipmex, para çekme i̇şlemlerini durdurma kararı aldı 2 10

Zipmex, Para Çekme İşlemlerini Durdurma Kararı Aldı

Sonraki Haber
solana cüzdanlarında %58'lik artış yaşandı 1 23

Solana Cüzdanlarında %58’lik Artış Yaşandı

İlgili Haberler