Cardano (ADA), Tarihte İkinci Kez Haftalık Boğa Sapması Yaşıyor

Özlem Özbek
cardano (ada), tarihte i̇kinci kez haftalık boğa sapması yaşıyor 14 2
Bitlo

Cardano (ADA) tarafında yukarı yönlü hareketlilik yaşanıyor. ADA’nın hem haftalık hem de günlük yukarı yönlü hareket etmesinin ardından 307 günlük aşağı yönlü direnci kırdı.

ADA, Ağustos ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Ancak o günden bu yana düşüş şeklinde seyrediyordu. Bugüne kadarki aşağı yönlü hareket, Mayıs 2021’de 0,40 dolardan çok daha düşük seviyeye düşmüştü. Rakamlar o günden bu yana az miktarda da olsa artış gösterdi ancak halen 0,46 dolardan işlem görüyor. ADA’da şimdiye kadar ölçülen en yüksek rakam ise 0,47 olarak görülmüştü.

Düşüş eğilimi geri kaldı

Haftalık grafiğe bakıldığında benzer bir şekilde, günlük yukarı yönlü hareket görülüyor. Bu durumun temel olarak sebebi, 307 günlük düşüsün ardından direnç çizgisinin üzerine çıkmasıdır. Bu şekilde uzun vadeli durumlarda sapmalar genellikle önceki süreçteki eğilimin bittiğini gösterir. ADA, günlük RSI ölçümü önemli miktarda yükseliş sapması yaşadı. Yukarı yönlü hareketliliğin devam etmesi halinde en yakın diren seviyesinin 0,78 olması bekleniyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
michael burry;

Michael Burry; “Kripto Düşüşünün Sadece Yarısı Gerçekleşti”

Sonraki Haber
harmony, token basarak hack mağdurlarına tazminat ödemeyi teklif etti 17 2

Harmony, Token Basarak Hack Mağdurlarına Tazminat Ödemeyi Teklif Etti

İlgili Haberler