CAKE Kırılıma Çok Yakın! Hedef Kaç Dolar?

Mert Özsaban
cake kırılıma çok yakın! hedef kaç dolar? pancakeswap nedir
Bitlo

En popüler DeFi platformlarından Pancake Swap Coini CAKE ‘in güncel fiyat grafiği ne durumda, Cake kaç dolar olacak, Cake yükselecek mi sorularına gelin bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

1 Günlük fiyat grafiğinde Cake için genel bir bakış yaptığımızda yükselen bir üçgen içerisinde yatay direnç trendine temas ettiğini görebiliyoruz. Bu üçgen oluşumunun tipik hareketleri gereği direnç kırılımı sonucu beklenen hareket yukarı yönlüyken Cake’nin günlük mum kapanışını takip etmek Cake fiyatının yönünü gösterecektir.

4,55 Dolar yatay direncinin kırılımı Cake fiyat grafiğini yukarı yönlü güçlendirecekken negatif tarafta destek trendi ziyareti söz konusu. Bu yükselen destek trendi seviyesinin kaybedilmesi durumunda Cake için 3 Dolar bölgesine kadar geri çekilme gözlemlenebilir.

cake-analiz

Cake Kaç Dolar Olacak?

30 Dakikalık fiyat grafiğinde Cake hareketlerini incelediğimizde yukarı yönlü yükselen bir yapı oluşumu söz konusu, bu yapı kırılımı ile gerçekleşebilecek fiyat hareketlerini gözlemlediğimizde aşağı yönlü bir hedef koyabiliriz. Negatif yönde Cake için 4,300 Dolar ve 4,000 Dolar destek bölgeleri aktif fiyat etkisi yaratacaktır.

cake kırılıma çok yakın! hedef kaç dolar? cake 1

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
solana ağındaki nft rakamları 300.000 bini aştı! solana agindaki nft rakamlari 300.000 bini asti

Solana Ağındaki NFT Rakamları 300.000 Bini Aştı!

Sonraki Haber
elon musk:

Elon Musk: “FED Faiz Artırımı Deflasyon Riski Taşıyor!”

İlgili Haberler