Bu Kripto Şirketi İşe Alımlara Devam Edecek!

Cem Yilmaz
bu kripto şirketi i̇şe alımlara devam edecek! adsiz tasarim 2022 09 09t002744.421
Bitlo

Bilindiği üzere kripto para piyasasında yaşanan büyük düşüşler kripto şirketlerini zora soktu hatta bazı şirketler işten çıkarmalara kadar gitti. Bu süreçte nadir de olsa bazı şirketler işe alımlara devam ediyor. Daha önce haberini yaptığımız Ripple işe alımlara devam edeceğini duyurmuştu. Şimdi ise Polygon, piyasadaki zor şartlara rağmen işe alımlara devam edeceğini duyurdu.

Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon, kripto para piyasasının ve dünyadaki ekonomik zorluklara rağmen işe alımlara devam edeceğini duyurdu. Bloomberg haberine göre Polygon, genel çalışan sayısını %40 artıracak. Polygon İnsan Kaynakları Başkanı Bhumika Srivastava, şu anda şartların zor olduğunun farkında olmasına rağmen ie alımlara devam edeceklerini açıkladı. 

Sequoia Capital Indıa tarafından bir token satışında 450 milyon dolar toplayan Polygon, şu anda mali açıdan diğer şirketlere göre iyi durumda diyebiliriz. Bunun yanında şirketin Tiger Global, Kevin O’Leary, Galaxy Digital gibi kırkın üzerinde yatırımcısı bulunmaktadır.

CoinMarketCap verilerine göre Polygon (MATIC), yazının yazıldığı esnada %0.56’lık bir yükseliş yaşayarak 0.8433 dolardan işlem görmektedir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
brezilya’da kriptoya olan i̇lgi artıyor mu? adsiz tasarim 2022 09 08t232614.843

Brezilya’da Kriptoya Olan İlgi Artıyor mu?

Sonraki Haber
coinberry kaybettiği bitcoinler için dava açtı! adsiz tasarim 2022 09 09t015234.751

Coinberry Kaybettiği Bitcoinler için Dava Açtı!

İlgili Haberler