Bu İki Altcoine Dikkat! Altcoinler Yükselmeye Devam Edecek Mi?

Mert Özsaban
bu i̇ki altcoine dikkat! altcoinler yükselmeye devam edecek mi? alts
Bitlo

FED faiz kararı açıklaması sonrasından pozitif etkilenen kripto para piyasasında öne çıkan BCH, faiz kararı açıkladığı zamandan bu içeriğin yazıldığı saatlerde dek yaklaşık %25 değer kazanarak 143 Dolar seviyelerine kadar yükseldi. BCH için ilk basamak engellerinden olan 150 Dolar bölgesine bu kadar yakınken BCH‘ın teknik durumuna birlikte bakalım.

BCH Yükselmeye Devam Edecek Mi? BCH Ne Kadar?

bch-analiz-28-temmuz

27  Temmuz tarihinden bu içeriğin yazıldığı saatlere yaklaşık 30 Dolar değerlenerek 150 Dolar bölgesine kadar gelen BCH için 1 saatlik grafiği incelediğimizde Temmuz ayı ortasından düne dek kullandığı yükselen direnç trendini pozitif olarak desteğe dönüştürebileceğini görüyoruz. FED’in 75 baz puan faiz arttırma kararı açıklamasından sonra pozitif etkilenen piyasanın alım hacminin durulduğunu da hesaba katarsak, Temmuz ayı boyunca yükselen direnç olarak kullandığı trendi önümüzdeki günlerde yükselen destek trendi olarak ziyaret etmesi olası. 

BCH’ın önümüzdeki günlerde yükselen destek trendi ve 150 Dolar bölgesi arasında yatay sıkışma hareketleri yapması oldukça olası durumda, bu bölgede sıkışmanın artması ile birlikte kripto para piyasası için olumlu olacak bir durum gerçekleşmesi BCH’ı 170 Dolar seviyelerine kadar götürebilir.

CHR Ne Kadar? Yükselmeye Devam Edecek Mi?

Kripto para piyasasının olumlu atmosferinden oldukça iyi etkilenen CHR, son 24 saatte yaklaşık %25 değer kazanarak ilgiyi üzerine çekti. Zorlu 0,2 dolar barajını aşan CHR, ara direnç olarak değerlendirebileceğimiz 0,22 Dolar seviyesinden geri çekilme yaşadı.

chr-analiz

CHR Coin, 0,22 Dolar ara direncinden geri çekilme yapıyor olsa da oldukça önemli olan 0,2 Dolar direncini güçlü şekilde aşmış durumda. Önümüzdeki günlerde desteği çevirdiği 0,2 Dolar seviyesini test edebilir ancak bu bölgeden güç alarak tekrardan yapabileceği güçlü sıçrama CHR’yi 0,24 Dolar bölgesine taşıyabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
son 24 saatte btc ve eth tasfiyesi 430 milyon dolara ulaştı 19 1

Son 24 Saatte BTC ve ETH Tasfiyesi 430 Milyon Dolara Ulaştı

Sonraki Haber
kripto atm piyasa değeri 2027'de 472 milyon dolara ulaşacak 23 1

Kripto ATM Piyasa Değeri 2027’de 472 Milyon Dolara Ulaşacak

İlgili Haberler