Bu Hafta En Çok Yükselen 3 Altcoin!

Mert Özsaban
son 24 saatte en çok artış gösteren 5 altcoin!
Bitlo

Çalkantılı günlerden geçen kripto para piyasasında geride bıraktığımız hafta en çok yükselen Altcoin’ler hangileri, en çok yükselen 3 Altcoin ne, Altcoinler yükselmeye devam edecek mi sorularına gelin bu yazımızda birlikte cevap verelim.

LUNC Yükselmeye Devam Edecek Mi?

Geride bıraktığımız hafta boyunca en dip noktasından en tepe noktasına %175‘ten fazla değer kazanan Terra Classic adından sıkça söz ettirdi. Bu büyük ve hızlı yükselişleri devam ettirmek isteyen Terra Classic yatırımcıları daha yüksek LUNC fiyatları için umutlu.
lunc-haftalık

RVN Coin Yeniden Yükselecek Mi?

Geride bıraktığımız hafta boyunca en dip noktasından en tepe noktasına %50‘den fazla değer kazanan Ravencoin, yükseliş trendi dışına düşmüş olsa da bulunduğu bölgeden yatay destek dönüşleri sağlaması oldukça muhtemel.

rvn-haftalık

FLUX Kaç Dolar Olacak?

Son 7 günde yatırımcıların potansiyel olarak neredeyse %58 kazanç sunan Flux, satış baskısına rahmen yeniden yükseliş içerisinde yolculuğuna devam ediyor.

flux-haftalık

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
charles hoskinson:

Charles Hoskinson: “Hiç Bu Kadar Güçlü Olmamıştı”

Sonraki Haber
avalanche'a saldırı!

Avalanche’a Saldırı! “370 Bin Dolar Ele Geçirildi”

İlgili Haberler