Bu Dört Altcoin Durgun Seyre Rağmen Fırladı!

İpek Kulaksız
bu dört altcoin durgun seyre rağmen fırladı! bu dört altcoin durgun seyre ragmen firladi1
Bitlo

Kripto piyasaları hareketli günler geçirirken, bazı altcoinler diğerlerine göre daha iyi performans sergiliyor.

Birkaç haftanın adeta parlayan yıldızı olarak değerlendirilen Terra LUNA, yılın ilk çeyreğinde çökmesiyle piyasalar altüst olmuştu. Kripto dünyasında varlığını sürdürmek için harekete geçti ve toparlanmasıyla gündem oldu. LUNA sadece yedi gün içerisinde % 317’nin üzerinde bir artış yaşadı ve haftalık olarak en düşük 1,80 dolardan 7,51 dolara kadar ulaştı. LUNA, geçtiğimiz haftaya göre küçük bir geri çekilmeye yaşayarak 5.11 dolara düştü.

Diğer önemli isimler

bu dört altcoin durgun seyre rağmen fırladı! bu dört altcoin durgun seyre ragmen firladi

Son bir hafta içerisinde yükseliş yaşayan önemli isimlerden bir diğer ise Ethereum tabanlı merkezi olmayan bir uygulama platformu olan Loom Network’ün stake ve fayda belirteci olan LOOMOLD’dur. LOOMOLD, son bir hafta içerisinde düşük seviyesi olan 0042 dolardan 0.096 dolara yükselmeyi başardı. Bu rakamlara göre son bir haftada % 128 dolarlık kazanç elde etti. Yazının hazırlandığı dakikalarda LOOMOLD, 0.1497 dolardan işlem görüyor.

Son günlerde dikkat çeken bir diğer isim ise iflas etmesiyle gündeme gelen Voyager’ın yerel tokenı VGX’dir. VGX, bu hafta % 112’lik yükselişle 0.8742 dolara yükseldi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
jpmorgan, yeni yatırım hamlesiyle gündemde! jpmorgan yeni yatirim hamlesiyle gündemde

JPMorgan, Yeni Yatırım Hamlesiyle Gündemde!

Sonraki Haber
i̇hracatın yüzde 55’ini oluşturan sektörde hedef: “dünyada i̇lk 3” ihracatin yüzde 55ini olusturan sektörde hedef dünyada ilk 3

İhracatın Yüzde 55’ini Oluşturan Sektörde Hedef: “Dünyada İlk 3”

İlgili Haberler