Bu Altcoin’e Dikkat!

Mert Özsaban
bu altcoin'e dikkat! altcoin sherpa eth shib tahmini yapti ralli yakin1
Bitlo

Kripto para piyasası market verilerine göre bir değerlendirme yaptığımızda öne çıkan coinler arasında yer alan ARV güncel fiyat grafiği ne durumda, ARV ne amaçlıyor, Ariva Token hedefi kaç dolar sorularına bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

Yükselen bi kanal içerisinde hareket eden ARV Token, destek bölgesi ziyareti sırasında aldığı tepki ile birlikte yukarı yönlü hareketlenmiş durumda. Yükselen kanal içerisindeki ara destek trendini ziyareti olası bir hareketken bu ara destek ziyareti sonrası tepki alarak direnç trendini test edecektir.

Yükselen trend kanalı tipik hareketi dolayısı ile ARV’de destek kırılımı ile birlikte satış baskısı beklenebilecekken bu süreç için henüz zaman olduğunu söyleyebiliriz.

İyimser senaryoda ara trend ile kanalın destek trendi arasında gel-git hareketleri ile güç toparlama ihtimali olan ARV yeniden direnç kırılımını deneyebilir. Ancak önemli olan yükselmekten çok destek seviyesini kaybetmemek olacaktır. Destek kırılımı gerçekleşirse Ariva Token‘de derin satış baskıları ile karşılaşabiliriz.

ariva-arv

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
nasdaq'tan, kurumsal müşteriler i̇çin kripto saklama hizmeti! nasdaqtan kurumsal musteriler icin kripto saklama hizmeti

Nasdaq’tan, Kurumsal Müşteriler İçin Kripto Saklama Hizmeti!

Sonraki Haber
kripto para ve token sayısı 21 binin üzerine çıktı! kripto para ve token sayisi 21 binin uzerine cikti1

Kripto Para Ve Token Sayısı 21 Binin Üzerine Çıktı!

İlgili Haberler