Bu Altcoin’de Kırılım Gerçekleşti! %40 Yükseliş Gerçekleşecek Mi?

Mert Özsaban
bu altcoin'de kırılım gerçekleşti! %40 yükseliş gerçekleşecek mi? altcoin
Bitlo

%40 potansiyel hedefe sahip bu Altcoin hangisi, Waves kaç dolar olacak, Waves tekrar yükselecek mi sorularına gelin birlikte cevap verelim.

30 Dakikalık fiyat grafiğinde Waves fiyat hareketlerini incelediğimizde düşen direnç trendinin kırıldığını gözlemleyebiliyoruz. Bu kırılım ile birlikte oluşan yapı finansal ürünün fiyatında yükseliş habercisiyken ara direnç 5,30 Dolar bölgesi konumunda, ana direnç ise 6,40 Dolar bölgesi.

Negatif tarafta, başarılı bir kırılım yükselişi gerçekleşmemesi durumunda Waves için emniyet kemeri 4,35 Dolar yatay destek bölgesi.

waves

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
shiba inu (shib) giyim serisi milano moda haftasında! shiba inu giyim serisi milano moda haftasinda1

Shiba Inu (SHIB) Giyim Serisi Milano Moda Haftasında!

Sonraki Haber
eylül, kripto piyasaları i̇çin

Eylül, Kripto Piyasaları İçin “En Tehlikeli” Ay! Peki Neden?

İlgili Haberler