Bu Altcoin’de Kırılım Çok Yakın!

Mert Özsaban
bu altcoin'de kırılım çok yakın! bitcoin yükselisi altcoinleri nasil etkiledi1
Bitlo

Kripto para marketindeki güncel verilere göre günün öne çıkan Altcoinlerinden olan PROS güncel fiyat grafiği ne durumda, Prosper kaç dolar olacak, PROS kırılım ne zaman sorularına bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

Düşen bir dik üçgen oluşumu içerisinde yer alan PROS, oluşumun yapısı gereği direnç kılımı ile birlikte yukarı yönlü hareket hedeflenirken PROS dik üçgenin destek seviyesinden tepki almış durumda. Bu destek tepkisi ile birlikte yeniden düşen direnç trendini hedefleyen PROS, kırılımı gerçekleştiremsi durumunda öncelikli olarak 1,30 Dolar direncini hedefleyecektir. Olası kırılım ile birlikte PROS için ana hedef 1,65 Dolar seviyesi.

Negatif tarafta, PROS için gerçekleşebilecek aşağı yönlü hareketler yeniden dik üçgenin destek seviyesi olan 0,95 Dolar bölgesini test ettirecektir. PROS için emniyet kemeri görevinde olan bu seviye altına sarkmalar derin PROS satışlarını getirecektir.

pros-token

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
abd kongre adayı january walker:

ABD Kongre Adayı January Walker: “Cardano, Bitcoin’den Daha Değerli”

Sonraki Haber
hsbc, otomotiv satışlarında blockchain teknolojisini kullanacak hsbc otomotiv satislarinda blockchain teknolojisini kullanaca

HSBC, Otomotiv Satışlarında Blockchain Teknolojisini Kullanacak

İlgili Haberler