Bu Altcoin’de Hedefe Ulaştık! Yeni Hedef Neresi?

Mert Özsaban
altcoin
Bitlo

Geçtiğimiz gün hedef gösterdiğimizi bölgeye başarı ile ulaşarak kazançlı bir fırsat oluşturan ETC güncel fiyat grafiği ne durumda, ETC kaç dolar olacak, ETC yükselmeye devam edecek mi sorularına gelin bu yazımızda birlikte cevap verelim.

Geçtiğimiz gün yayınladığımız ETC Kırılımı ile ilgili yazımıza altta bulunan bölümden ulaşabilirsiniz.

Bu Altcoin’de Kırılım Çok Yakın!

1 Saatlik fiyat grafiğini incelediğimizde ETC’nin 38 Dolar bölgesini aşarak 41 Dolar bölgesine dokunuş yaptığını görebiliyoruz. Bu direnç seviyesinden red yiyen ETC için yeniden güç toplama noktasının 38,5 Dolar seviyesi olduğunu söyleyebiliriz. ETC için 45 Dolar hedefinin ise çok uzakta değil.

Negatif tarafta ETC fiyat grafiğini incelediğimizde, kripto para piyasasında gerçekleşebilecek kırmızı bir tabloda güvenlik noktası 30 Dolar desteği. ETC’nin bugünlerde bahsettiğimiz destek bölgesini ziyaret etmesi uzak bir ihtimal olsa da, hızlı satışlar gerçekleşen bir piyasada muazzam bir alım noktası olacaktır. ETC’nin bu desteğe uzak olmasının sebebi olarak 38 Dolar direncinin kırılması diyebiliriz.

etc

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ethereum i̇çin kritik anlar! bellatrix güncellemesi dakikalar sonra gerçekleşecek ethereum icin kritik anlar bellatrix güncellemesi dakikalar sonra gerceklesecek1

Ethereum İçin Kritik Anlar! Bellatrix Güncellemesi Dakikalar Sonra Gerçekleşecek

Sonraki Haber
avustralya, kripto vergi sistemi i̇çin halka danışıyor! avustralya kripto vergi sistemi icin halka danisacak

Avustralya, Kripto Vergi Sistemi İçin Halka Danışıyor!

İlgili Haberler