Bu Altcoin Etkileyici Başarısıyla Anılıyor!

Özlem Özbek
bu altcoin etkileyici başarısıyla anılıyor! bu altcoin etkileyici basarisiyla aniliyor1
Bitlo

Kripto kışı hızla devam ederken, bazı altcoinler, proje geliştirmeleri ve güncellemelerle bir sonraki boğa piyasası için hazırlanmaya devam ediyor.

Cardano (ADA) hızla gelişiyor

Kripto paralarla ilgili sosyal ve teknolojik gelişmeleri inceleyen Contora, Ağustos ayında 7.400 etkinlik incelemesi gerçekleştirdi. Contora’nın paylaştığı verilere göre Cardano, en güçlü geliştirme faaliyetiyle Ethereum’u (ETH) geride bırakarak zirvede anılmaya başladı. Bir önceki raporda yer alan verilere Ethereum lider konumundayken Cardano, ilk 20’de bile bulunmuyordu. Cardano hakkında yapılan son incelemelere göre 357 aktif Github ile Cardano lider konumuna ulaştı. Kripto ekosistemine katkıda bulunanlar sayısı bakımından Cardano, Ethereum’u yaklaşık %3 oranında geride bıraktı.

bu altcoin etkileyici başarısıyla anılıyor! bu altcoin etkileyici basarisiyla aniliyor

Contora’ya göre Cardano’nun geliştirme faaliyetlerini artırmasında temel sebep, Vasil hard Fork güncellemesi ve merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesidir. Bunların yanı sıra Cardano, hisse havuzu operatörleri testi için bir ağ optimizasyonu çözümü olarak Mithril’i piyasaya sürdü. Bunun yanı sıra geçtiğimiz çarşamba günü, cüzdandan cüzdana Cardano sohbet platformunu başlattığını duyurdu. Cardano, bu gelişmeler ile piyasa varlığını daha da güçlendirmeye başladı. Yazının hazırlandığı dakikalarda ADA 0.50 dolardan işlem görüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ravencoin-rvn

Ravencoin Nedir? RVN Projesi Ne Hedefliyor?

Sonraki Haber
reef-finance

Reef Yükselmeye Devam Edecek Mi? Reef Hedef Kaç Dolar?

İlgili Haberler