Kripto Varlık Platformu Bitlo’da Karşı Koyamayacağınız ‘’WAVES’’ Dalgası Başlıyor…

Kadir Demiray
kripto varlık platformu bitlo'da karşı koyamayacağınız ‘’waves’’ dalgası başlıyor... waves kampanyasi 1
Bitlo

Kripto dünyası her geçen gün geniş kitlelere hızla yayılıyor. Dünyanın her yerinden potansiyel yatırımcılar bu hızlı yayılmanın cazibesine kapılıyor. Bu yılın ilk çeyreğinde de kripto endüstrisinin hızı yeni gelişmeler ve projeler ile yatırımcısının başını döndürmeye devam etti. Kripto yatırımcılarının kendilerini sürekli güncel tutmaları gerekirken, yenilikler ve kazandırılan faydaları da özgürce keşfediyorlar.

Güncel, güvenilir ve profesyonel ekibe sahip projeleri listelemeye özen gösteren kripto varlık platformu BİTLO, WAVES etkinliğini duyurdu.

kripto varlık platformu bitlo'da karşı koyamayacağınız ‘’waves’’ dalgası başlıyor... bitlo logo

Waves promosyon dönemi, hem yeni hem de hali hazırdaki kullanıcılara hediye kazanma fırsatı sunuyor. Üç aşamada gerçekleşecek olan etkinlikte 3.000 Waves ödülü dağıtılacak. 8 Nisanda başlayacak kampanya dönemi çeşitli etkinlikler ile ay sonuna kadar devam edecek.

Waves, blok zinciri uygulamaları oluşturmak için basit çözümler ve ölçeklenebilirlik sunan bir kripto para birimidir. Proje, 2016 yılında Albert Einstein’ın yerçekimi dalgaları teorisinin adıyla tasarlandı. Ukrayna doğumlu teorik fizikçi bilim insanı Sasha Ivanov Waves’in kurucusu ve Ceo’sudur. Kripto para teknolojileriyle çalışmadan önce, elektronik ödeme sistemleri için yazılım geliştiricisi ve finansal piyasaların tahmini ağ programcısı olarak görev yapıyordu. WAVES blok zinciri platformunun yerel simgesi, akıllı sözleşmelerin, merkezi olmayan uygulamaların (dApps) kullanımını , Web 3.0 ve diğer merkezi olmayan çözümleri de destekler.

Açıklama yapan Bitlo CEO’su  Mustafa Alpay şu ifadeleri kullandı ;

kripto varlık platformu bitlo'da karşı koyamayacağınız ‘’waves’’ dalgası başlıyor... mustafa alpay

‘’Büyüyen ve gelişen  kripto varlık endüstrisinde ödüller ile pek çok  avantajın kilidini açıyoruz.  Bu alandaki yeniliklere en ön sırada yer veriyoruz.  Yeni ödüller, ticaret ücreti indirimleri, yeni ürünlere erken erişim ve daha fazlasını sunmaya devam edeceğiz.  Etkinliklerin kullanıcılarımızın kripto deneyimini eğlenceli hale getirerek, önemli ölçüde gelişmelerine yardımcı olacağına inanıyorum ’’ dedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
certik 2 milyar dolar değerlemeye ulaştı certik

CertiK 2 Milyar Dolar Değerlemeye Ulaştı

Sonraki Haber
robinhood lightning network'ü kripto cüzdanına entegre edecek mi?

Robinhood Lightning Network’ü Kripto Cüzdanına Entegre Edecek mi?

İlgili Haberler