Bitcoin ve Altcoin’ler Güne Yükselişle Başladı! “Son Durum”

Özlem Özbek
bitcoin ve altcoin’ler güne yükselişle başladı!
Bitlo

Kripto para piyasaları günlerdir kırmızı renge hakim ilerlerken, bugün güne yeşil renkle başladı.

Lider kripto para Bitcoin (BTC) ve altcoin’lerin grafiklerinde yeşil renk hakim olurken, kripto paraların toplam piyasa değeri bir kez daha 1 trilyon doların üzerine çıkmak için harekete geçti.

Lider kripto Bitcoin

bitcoin ve altcoin’ler güne yükselişle başladı!

Kaynak:BİTLO

Bitcoin için son 24 saatlik grafik incelendiğinde yüzde 3,13’lük bir artış yaşandığı ve rakamların 19,327 dolara ulaştığı görülüyor. Bu artışla beraber BTC’nin toplam piyasa değeri ise 368.6 milyar dolarda ulaşırken son 24 saatteki işlem hacmi yüzde 22,37 düşüşle 32.7 milyar dolar seviyesinde seyretmeye başladı. 7 eylül günü 19 bin 800 dolar seviyesinden 18 bin 600 dolara kadar gerileyen Bitcoin’in şu an için dar bir aralıkta hareket ettiğini söylemek mümkündür. Bitcoin son düşüşün ardından yüzde 3,76 dolar artmayı başardı.

Altcoinler bugün ne durumda?

bitcoin ve altcoin’ler güne yükselişle başladı!

Kaynak:BİTLO

Bitcoin’den sonra piyasa değeriyle dikkat çeken Ethereum (ETH), son 24 saat içerisinde yüzde 8,50 yükseliş göstererek 1,634 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu yükselişle beraber ETH’nin piyasa değeri 200.1 milyar dolar olmuş ve yine 24 saatlik işlem hacminde ise yüzde 18,57’lik düşüş yaşanmış ve rakamlar 17.8 milyar dolara ulaşmıştır.

Piyasa değeriyle en büyük 25. kripto para olarak nitelendirilen Ethereum Classic, son 24 saat içerisinde yüzde 9,27’lik yükselişle 37.12 dolar seviyesine yükselmiştir. Yüzde 9,27’lik yükselişle 12.87 dolar seviyesine ulaşan Cosmos (ATOM) devamında gelirken, üçüncü sırada yer alan Helium (HNT), son 24 saatte yüzde 37,73’lük artışla 5.26 dolar seviyesine ulaşarak yatırımcısına en çok kazandıran isim olmuştur.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
madencilerin bazıları i̇şi bırakmakla karşı karşıya! madencilerin bazilari isi birakmakla karsi karsiya

Madencilerin Bazıları İşi Bırakmakla Karşı Karşıya!

Sonraki Haber
mike mcglone:

Mike McGlone: “Bitcoin Joker Kartıdır!”

İlgili Haberler