Bitcoin Düşmeye Devam Edecek Mi? Günlük Grafik Ne Durumda?

Mert Özsaban
bitcoin düşmeye devam edecek mi? günlük grafik ne durumda? adsiz tasarim 42
Bitlo

Kosova Sırbistan gerginliği haberleri duyulmasının hemen ardından güçlü bir satış baskısı yaşayan Bitcoin, oldukça kritik bir virajda! Geçtiğimiz günlerde Bitcoin 24,500 Dolar bölgeside seyrini sürdürürken Kosova Sırbistan gerginliği haberlerinin ayılması ile 24,000 Dolar bölgesine kadar geri çekilme yaşadı sonrasında ise global piyasalarının açılış saatleri ile satışlar devam etti. bitcoin-analiz-2-ağustos

Aslında güzel bir yükselen kanal içerisinde seyrine devam eden Bitcoin için bu durum negatif görünse de sağlıklı bir destek trendi ziyareti demek olabilir. Bu noktada ise karşımıza 21,500 Dolar bölgesi çıkıyor. Saatlik grafikte 21,500 Dolar alt destek trendi bölgesinden gerçekleşen hacimli alımlar Bitcoin’i günelerdir hasret kalınan 25,000 Dolar bölgesine götürebilir.

Bitcoin İçin Önemi Kanal!

Bitcoin için hali hazırda içerisinde bulunduğu 22,500-23,000 Dolar kanalı oldukça dikkat edilmesi gerken bir aralık. Bu alanda 22,500 Dolar bölgesinden sekip kanal içerisinde hareket etmeye devam edebilir.

Bitcoin Günlük Tablo Ne Durumda?

bitcoin-2-ağustos

Günlük Bitcoin grafiği için Haziran ayının ortalarından bu güne oluşmuş yükselen bir kanal bizi karşılıyor. Bu kanal direnç tredini her denediğinde bu işin zorluğu artarken, kanalın destek trendi için de her denediğinde kolaylaşıyor olması oldukça kritik. 21,500 Dolar bölgesindeki kanal destek trendine oldukça dikkatli yaklaşmamız gerekiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
metaverse çalışanları, patronlar tarafından i̇zleniyor mu? 5

Metaverse Çalışanları, Patronlar Tarafından İzleniyor mu?

Sonraki Haber
hacker'lar bu kez de nomad'ın tokenlerini çaldı! 6

Hacker’lar Bu Kez de Nomad’ın Tokenlerini Çaldı!

İlgili Haberler