Bitcoin (BTC) ve Altcoinler Güne Nasıl Başladı?

Özlem Özbek
bitcoin (btc) ve altcoinler güne nasıl başladı? bitcoin ve altcoinler güne nasil basladi1
Bitlo

Kripto para piyasaları düşük seviyelerde seyrederek yatırımcıları tedirgin etmeye devam ediyor.

Lider kripto para Bitcoin (BTC) ve altcoin sakin bir şekilde yoluna devam ederken, eylül ayında gerçekleşecek FED açıklamaları yatırımcılar tarafından heyecanla bekleniyor. 13 eylül günü açıklanması beklenen ABD ağustos ayı enflasyon verilerinin kripto para piyasalarında hareketliliğe neden olması bekleniyor. Bununla beraber 22 eylülde açıklanacak FED kararıyla kısa vadeli de olsa kripto piyasalarının ne yönde ilerleyeceği belli olacak.

Bitcoin’de bugün

bitcoin (btc) ve altcoinler güne nasıl başladı? bitcoin ve altcoinler güne nasil basladi

Son 24 saatlik verilere bakıldığında 0,38’lik düşüş yaşayan BTC, 19,820 dolar seviyesinden işlem görüyor. Lider kriptonun işlem hacmi ise 31.7 milyar dolar şeklindedir. Kripto para piyasalarındaki hakimiyetini 38,2’lik bir oranla devam ettiren Bitcoin, dar bir aralıkta değişim yaşayarak devam ediyor.

Altcoinler’de bugün

The Merge güncellemesiyle dengelerin değişeceği düşünülen Ethereum (ETH) fiyatı son 24 saatte 4,45’lik yükseliş sağlayarak 1,660 dolar seviyesinde yoluna devam ediyor. ETH’nin piyasa değeri ise 201 milyar dolar şeklindedir.

Son zamanlarda sık sık adından söz ettiren Ethereum Classic’in (ETC), 24 saatlik aralıkta yüzde 25,17’lik yükselişle 40,71 dolar fiyat etiketiyle işlem görüyor. Bunun yanı sıra yüzde 2,66 düşüşle ise UNUS SED LEO’nun (LEO) da ön plana çıktığı görülüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
netflix'den kripto reklamlarına yasak! netflixden kripto reklamlarina yasak

Netflix’den Kripto Reklamlarına Yasak!

Sonraki Haber
yeni başbakan liz truss, kripto paralar hakkında ne düşünüyor? yeni basbakan liz truss kripto paralar hakkinda ne düsünüyor

Yeni Başbakan Liz Truss, Kripto Paralar Hakkında Ne Düşünüyor?

İlgili Haberler