Binance ve Cristiano Ronaldo NFT Ortaklığı için Bir Araya Geldi

Özlem Özbek
binance ve cristiano ronaldo nft ortaklığı için bir araya geldi 25
Bitlo

Dünyanın önemli kripto para Binance, NFT koleksiyonu yaratmak için Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo ile çok yıllı özel bir ortaklık imzaladı.

23 Haziran Perşembe günü yapılan açıklamayla beraber bir çok non-fungible token (NFT) koleksiyonu oluşturmak için Binance ve  Cristiano Ronaldo ortaklık gerçekleştirdi.

Söz konusu bu ortaklık ile beraber oluşturulacak NFT koleksiyonları sadece Binance resmi NFT platformunda yer alacak ve NFT’ler sadece belirli ülkelerde Binance Pay aracılığıyla satın alınabilecek. Bu yıl içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen ilk NFT koleksiyonunda Ronaldo ile iş birliği içerisinde oluşturulan tasarımlar bulunacak.

Yıldız futbolcu Ronaldo konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunlara değindi;

Benim için hiçbir şey hayranlardan daha önemli değil. Bu yüzden hayranlara benzeri görülmemiş deneyimler sağlamak için Binance aracılığıyla erişim fikri parçası olmak istediğim bir şeydi. Hayranların da koleksiyondan benim kadar keyif alacağını biliyorum.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) ise şu açıklamalarda şunları söyledi;

Cristiano Ronaldo dünyanın en iyi futbolcularından biri ve sporun ötesine geçerek birçok sektörde bir ikon haline geldi. Hayranlarına Ronaldo ile bağlantı kurmaları ve ikonik bir spor tarihine sahip olmaları için özel katılım fırsatları sunmaktan heyecan duyuyoruz.

Binance aynı zamanda söz konusu bu anlaşmanın bir başlangıç olduğunu ve NFT, futbol ve Cristiano Ronaldo hayranlarını daha pek çok yeniliğin beklediğini de söyledi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
token metaverse (tmeta) nedir?

Token Metaverse (TMETA) Nedir?

Sonraki Haber
solana, web3 merkezli geliştirdikleri akıllı telefonu saga’yı tanıttı! saga

Solana, Web3 Merkezli Geliştirdikleri Akıllı Telefonu Saga’yı Tanıttı!

İlgili Haberler