Balinalar Harekete Geçti! SHIB, MATIC ve AAVE Satın Alıyorlar

İpek Kulaksız
balinalar harekete geçti! shib, matic ve aave satın alıyorlar 1 6
Bitlo

Kripto piyasasında önemli isimlerinden balinalar harekete geçti ve yüklü miktarda Shiba Inu (SHIB), Polygon (MATIC) ve AAVE altcoinlerini satın aldılar.

Balinalar SHIB, MATIC ve AAVE birikimi yapıyor

Shiba Inu (SHIB), Polygon (MATIC) ve AAVE altcoinleri, 1 Temmuzdan bu yana popüler bir şekilde seyrine devam ediyor. Bu üç token, Ethereum ile beraber son 24 saat içerisinde en çok satın alınan altcoinler olarak belirlendi. Aynı zamanda SHIB, MATIC, AAVE, geçtiğimiz hafta en büyük 5000 balina tarafından en çok çok satın alınan tokenlerdi.

Shiba Inu’nun geliştiricisi Shytoshi Kusama, SHI stablecoin ve TREAT ödül tokeni duyurusunun ardından, SHIB takipçileri heyecanlandı. Treat, Metaverse ve Shiba Koleksiyon Kart Oyununda ödül kazanmak için kullanılacak. Yazının hazırlandığı sırada SHIB, 0.00001099 dolardan işlem görüyor.

balinalar harekete geçti! shib, matic ve aave satın alıyorlar 2

Polygon tokeni son günlerde, NFT pazarında etkili bir isim olmaya başladı. The Sandbox, Polygon’a LAND dağıtımını ekledi. Buna ek olarak ise Polygon, Web3 teknolojisini mobil kullanıcılarına sunmak adına Nothing ile anlaşma yaptı. Polygon hakkındaki bir diğer gelişme, Reddit, Polygon ile ortak bir NFT tabanlı avatar pazar yeri kurduğunun duyurusunu yapmıştı. Yaşanan bu gelişmeler ile beraber Polygon’un fiyatı %6 oranında arttı.

AAVE, balinaların harekete geçmesiyle arttı. ETH balinası olarak bilinen “BlueWhale0079” bugün 24.999 AAVE tokenini cüzdanına ekledi. Aynı zamanda, son 24 saatte ilk 100 ETH balinası arasında en çok tercih edilen token oldu. Yazının hazırlandığı anda AAVE fiyatı yaklaşık %5 artışla 64.64 dolar şeklindeydi.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin yükselişte, 22.000 dolara dayandı 1 5

Bitcoin Yükselişte, 22.000 Dolara Dayandı

Sonraki Haber
eski fed düzenleyicisi lee reiners; "btc yasaklanmalı" 4

Eski Fed Düzenleyicisi Lee Reiners; “BTC Yasaklanmalı”

İlgili Haberler