Alibaba Cloud’dan İçerik Üreticilerine Üç Yeni NFT Çözümü

Özlem Özbek
alibaba cloud’dan i̇çerik üreticilerine üç yeni nft çözümü alibaba cloud named first public cloud vendor in the world to obtain trusted partner network tpn certification 2
Bitlo

Çin’in en büyük bulut hizmet sağlayıcılarından Alibaba Cloud, geliştiricilerin NFT pazarını güvenilir temeller üzerine hızlı bir şekilde kurmak adına yardımcı olacak NFT çözümlerini kullanıcıların beğenisine sunduğunu açıkladı. 

Alibaba, bulut NFT çözümlerini geliştiriyor

Alibaba Cloud, içerik oluşturucuların ve aynı zamanda sanatçıların NFT projeleri üzerinden para kazanmalarını sağlamak adına NFT çözümlerini hızlandırıyor. Söz konusu bu NFT çözümleri için üç farklı ürün gündeme geldi. 

Ürünlerden ilki, Alibaba Cloud Elastik Bilgi İşlem Hizmeti (ECS) ve Otomatik Ölçeklendirme şeklinde belirtildi. Bu noktada, içerik oluşturucuların, NFT pazarında web sunucularını kolaylıkla oluşturması sağlanacak. İkinci ürün, yaratıcıların ve sanatçıların kullanıcılara ulaşmak için fayda sağlayacak kanalları oluşturmasına yardımcı olmak için SMS sistemini entegre etmeye yarayan bir dijital pazarlama hizmetidir. 

Üçüncü ürün ise, Küresel Teslimat Hizmeti – Alibaba Bulut İçerik Dağıtım Ağı (CDN) ve Sunucu Yük Dengeleyici (SLB) şeklinde. Bu ürün kullanıcı noktasında, saniyede 100.000’e kadar sorguyu aynı anda destekleyen Alibaba Bulut sistemlerinde en yüksek performanslı bir NFT dağıtım hizmeti sağlar. 

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin-ve-ethereum-ne-zaman-toparlanir-mike-novogratzin-yorumu

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz: Hedge Fonlarının Çoğu İflas Edecek

Sonraki Haber
usdt, tezos blok zincirinde pi̇yasa sürüldü! fdfdf

USDT, Tezos Blok Zincirinde Pİyasa Sürüldü!

İlgili Haberler