AB Bankacılık Otoritesi, Kripto Düzenlemeleriyle İlgili Endişeli

İpek Kulaksız
ab bankacılık otoritesi, kripto düzenlemeleriyle i̇lgili endişeli 23
Bitlo

Kripto paralar geliştikçe, ülkelerde kripto düzenlemelerini genişletiyor. Avrupa Bankacılık Otoritesi başkanı José Manuel Campa, kripto düzenlemesiyle ilgili açıklama yaptı.

Avrupa’nın Bankacılık Otoritesi, 2025 yılına kadar yürürlükte yerini alması beklenen kripto para düzenlemelerinin nasıl uygulanacağı konusunda endişe duyuyor. Avrupa Bankacılık Otoritesi başkanı José Manuel Campa, Financial Times’a verdiği röportaj ile otoritenin henüz dijital varlıkları denetme gücüne sahip olmadığını ve bu sebeple de endişeleri olduğunu söyledi.

ab bankacılık otoritesi, kripto düzenlemeleriyle i̇lgili endişeli 22

José Manuel Campa, kripto para piyasasında yetenekli olan kişilere ihtiyaç duyulması halinde, uzman konumundaki kişileri işe almanın ve tutunmalarını sağlamanın endişesi içerisinde olduğunu belirtti. Bunlara ek olarak Campa, üç yıl içerisinde kriptonun tahmin edilemeyecek seviyelere çıkacağını ve dönüşmüş olacağını duyurdu. Manuel Campa, sözlerini şunları da ekledi;

Endişem kripto paraların düzgün bir şekilde yönetildiğinden emin olmamakla ilgili. Yapmamız gerekeni yapmazsak sonuçlarına katlanmak zorunda kalacağız.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
fed açıklamasının ardından bitcoin'de durum ne olur? 19

FED Açıklamasının Ardından Bitcoin’de Durum Ne Olur?

Sonraki Haber
shiba inu balinaları alım hacmi, shib kritik desteğe sahip olduğu için% 640 arttı adsiz tasarim 47

Shiba Inu Balinaları Alım Hacmi, SHIB Kritik Desteğe Sahip Olduğu için% 640 Arttı

İlgili Haberler