6 Adımda Brave Tarayıcı ile Kazandığınız BAT Bakiyenizi Nasıl Türk Lirasına Çevirirsiniz?

Avatar
brave tarayıcı ile kazandığınız bat bakiyenizi nasıl türk lirasına çevirirsiniz?
Bitlo

Brave Tarayıcısı Nedir?

İnternet günümüzde yoğun olarak kullandığımız, birçok alanda vazgeçilmezimiz olmuş durumda. İnternetten gezmemizi sağlayan en önemli yazılımlardan birisi de internet tarayıcılarıdır. Büyük teknoloji şirketlerinin bir çoğu kendi tarayıcılarını piyasaya sürmüş durumdadır. 

Bu internet tarayıcıları arasında size internette gezinirken ve reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayan internet tarayıcısı Brave’dir. Brave, Basic Attention Token (BAT) kurucularının başlattığı ve bir arada ilerleyen işlemlerdir.

Brave tarayıcısı ile BAT kazanmak oldukça kolay bir işlemdir. Bilgisayarınıza indireceğiniz Brave internet tarayıcısını kullanmanız bile size aylık sabit bir BAT kazandıracaktır. Kazandığınız BAT bakiyelerini – herhangi bir ücret ödemeden- istediğiniz bir platforma çekerek reel para birimlerine dönüştürebilirsiniz.

6 Adımda Brave ile Kazandığınız BAT Bakiyenizi Bitlo Hesabınıza Çekme İşlemi :

  1. Brave tarayıcısını kurduktan sonra kazanacağınız BAT bakiyelerinin muhafazası ve transfer işlemi için sizden Uphold cüzdan sağlayıcısından bir cüzdan açmanızı isteyecektir.
  2. Uphold cüzdanınızı açtıktan sonra, aylık olarak aldığınız ödemeleri Bitlo hesabınıza transfer edebilmeniz için, Uphold hesabınızda BAT token sayfasından “Use Funds” yazan yerden “Send Cryptocurrency” sayfasına giriniz.
  3. Gönderiminizi yapacağınız kripto para birimi olan Basic Attention Token (BAT)’ı seçiniz.
  4. Bitlo.com sitesinde “BAT Yatırma” sayfasında bulunan BAT adresinizi bu sayfaya kopyalayın, altında çekmek istediğiniz BAT miktarını girin.
  5. “Confirm” butonuna basın ve açılan sayfaya Uphold Google Authenticator kodunuzu girin.
  6. İşleminiz tamamlanmıştır. Gerekli onayları aldıktan sonra Bitlo hesabınıza geçecektir. 

Bitlo sitesinde BAT satış işlemi yaparak, Brave ile kazandığınız BAT bakiyenizi Türk Lirasına çevirerek banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ethereum coronavirus

Ethereum Konferansı Katılımcılarına Coronavirus Şüphesi

Sonraki Haber
ethereum-cuzdanı-nedir

Ethereum Cüzdanı Nedir?

İlgili Haberler