2022 Yılında Bu Kripto Para Birimleri Takip Edilmeli!

Gülcan Uyanıker
2022 yılında bu kripto para birimleri takip edilmeli!
Bitlo

Altcoin Daily’den kripto para analisti Austin Arnold, piyasaların durgun bir başlangıcı atlatmaya çalıştığı zamanlarda en iyi kripto seçeneklerinden bahsetti.

Analist yayımladığı yeni bir videoda, Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 doların üzerine çıkmasından bu yana en büyük kripto paranın büyük satışlarına rağmen, Bitcoin (BTC) ile ilgilenmeye devam ettiğini söylüyor. Düşüncelerini ise şu şekilde dile getiriyor:

İnsanlar her borsada dip satın alır. Bitcoin borsalardan ayrılıyor. Madenciler Bitcoinlerini satmıyorlar, tutuyorlar.

CoinMarketCap verilerine göre yazım anında Bitcoin 42.600 dolardan işlem görüyordu.

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) de Arnold’un listesinde bulunan kripto para birimlerinden biri oldu.

Ethereum’un kendi devam eden arz şoku var. Ethereum 2.0 mevduat sözleşmesi değeri 30 milyar doları aşıyor. [Sahipler] ETH’lerini mevduat sözleşmesine koyduklarında, tamamen geçiş yapılana kadar tekrar çıkaramazlar.

Yazma sırasında, Ethereum 3270 dolardan işlem görüyordu.

Analist ayrıca Uniswap (UNI) ve Polygon (MATIC) hakkında konuşurken 2022 yılının 2. katmanların yılı olabileceğinden de söz etti.

Altcoin Daily sunucusunun ilgilendiği bir diğer 2. Katman, neredeyse anında sıfır gaz ücreti işlemlerini etkinleştirmeyi amaçlayan NFT’ler için bir ölçeklendirme çözümü olan Immutable X’tir (IMX).

Arnold’un listesinde, yakın zamanda kurumsal ortaklıkları hızlandıran açık kaynaklı platform Tezos’ta (XTZ) bulunuyor. Bu coinin büyük işler yaptığından söz eden analist kesinlikle izlenmesi gereken bir kripto para birimi olduğunu söylüyor.

Son olarak Altcoin Daily, dYdX’in (DYDX) izlenmesi gerektiğini belirtiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
rio de janeiro belediye başkanı bitcoin alacak okok

Rio de Janeiro Belediye Başkanı Bitcoin Alacak

Sonraki Haber
ethereum balinası dogecoin aldı dog

Ethereum Balinası Dogecoin Aldı

İlgili Haberler