2 Ekim 2021 Bitcoin Fiyat Analizi

Anıl Demir
bitcoin fiyat analizi
Bitlo

Bitcoin geçtiğimiz günü %9,86 artışla 48.151 dolar seviyesinde kapattı. Bugün ise 47.758 dolar seviyelerinden işlem görüyor. 50 günlük hareketli ortalamasının ve Fibo 0.236 seviyesinin üzerinde günlük kapanış yapan BTC’nin Eylül ayındaki zirvesinden önce önünde sadece 48.819 dolar direnci kaldı. Bu seviyenin de üzerinde günlük kapanış yapılması durumunda 52.888 doların yakın zamanda görülmesi muhtemeldir.

4 saatlik grafiğe baktığımızda son periyotlarda MACD histogramlarının düşüş gösterdiğini görüyoruz. Bu durum yükselişteki momentumun azaldığını gösteriyor. Yine de çok güçlü bir momentumla yükseliş gerçekleştiği için yakın dirençlerin üzerinde kapanışlar yapılması durumunda sert yükselişin devam etmesi beklenir. Ancak 4 saatlikte 200 MA’nın altında kapanışlar görülmesi durumunda aşağı yönlü sert bir hareket gerçekleşebilir. 48.819 dolar ve 52.888 dolar direnç, 47.324 dolar, 4 saatlikte 200 ve 20 MA destek konumunda bulunuyor.

2 ekim 2021 bitcoin fiyat grafiği

Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak
algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi
içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine
dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere
göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
galatasaray fan token

Galatasaray Fan Token (GAL)

Sonraki Haber
ethereum fiyat analizi

2 Ekim 2021 Ethereum Fiyat Analizi

İlgili Haberler