2.000 ETH Balinasının Tercihi Shiba Inu (SHIB)’dan Yana!

Özlem Özbek
2.000 eth balinasının tercihi shiba inu (shib)'dan yana! 17 2
Bitlo

Önemli konumda yer alan iki bin Ethereum balinası 660 milyon dolarlık Shiba Inu’ya (SHIB) sahip olduğu açıklandı.

Ethereum balinalarının hareketleri üzerinde incelemeler yapan veri paylaşım sitesi Whalestats’tan elde edilen bilgilere göre, 2.000 büyük Ethereum balinası, stabilcoinler ve Ethereum’dan sonra SHIB’de en büyük miktarı elinde tutuyor.

Dev balinalar Shiba Inu’ya inanıyor

Popüler meme coin SHIB’in mevcut piyasa değeri 7 milyar doların üzerinde seyrediyor. Bu durum, ETH balinalarının SHIB arzının yaklaşık olarak yüz 10’luk bir kısmını elinde tuttuğunu gösteriyor.

2.000 eth balinasının tercihi shiba inu (shib)'dan yana! 18 1

Elde edilen verilere göre, SHIB balinalar tarafından tutulan token sıralamasında uzun bir zamandır en üst sırada yer alıyor. Dogecoin’e rakip olarak oluşturulan meme coinin, MATIC, MANA, LINK gibi projelerle beraber Ethereum balinaları tarafından tercih edilmesinin sebebi aslında projeye duyulan güvenden kaynaklıdır.

Olumlu adımlar atılıyor

2021 yılının son aylarında ciddi bir fiyat artışı yaşayan SHIB, 2022’ye kötü bir başlangıç yapmadı. Terra LUNA’nın çöküşü ve ABD para politikalarındaki gelişmeler ATH döneminde SHIB’nin alınıp satılması konusunda olumsuz bir durum oluşturuyor. Bu durumda SHIB’in fiyat beklentisini karşılamamasına sebep oluyor. Ancak SHIBA tarafından yaşanan olumlu gelişmeler gelecek vaat ettiğini gösteriyor. Bu olumlu sebepler, metaverse evreninde arazi satışlarının başlamasının ardından geçtiğimiz hafta “Shiba Eternity” oyununun duyurulması ve PlaySide Studios ile ortaklık yapılması SHIBA’ya güç verdi.

 

 

 

 

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
mark cuban:

Mark Cuban: “Dogecoin Cardano’dan Daha Faydalıdır”

Sonraki Haber
tencent’in nft pazar yeri huanhe piyasadan çekiliyor mu?

Tencent’in NFT Pazar Yeri Huanhe Piyasadan Çekiliyor mu?

İlgili Haberler