1INCH Neden Yükseliyor? 1INCH Kaç Dolar Olacak?

Mert Özsaban
1inch 175 milyon dolarlık yatırım aldı!
Bitlo

Son 24 saat içerisinde en çok yükselen Tokenler arasında yer alan 1inch güncel fiyat grafiği ne durumda, 1inch yükselmeye devam edecek mi sorularına gelin birlikte cevap bulalım.

30 Dakikalık fiyat grafiğinde düşen bir direnç trendine sahip olan 1inch’in bu trendi kırdığını gözlemleyebiliyoruz. Bu direncin kırılımı sonucu tipik olarak fiyat yükselişleri beklenirken 1inch için ara hedef 0,750 Dolar bölgesiyken, ana hedef 0,90 Dolar seviyesi.

Negatif tarafta 1inch’in aşağı yönlü düşme durumunda ilk güvenli dönüş noktası 0,60 Dolar konumu.

1inch

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bu altcoin'de hedefe ulaşılmıştı! sırada ne var? aa scaled

Bu Altcoin’de Hedefe Ulaşılmıştı! Sırada Ne Var?

Sonraki Haber
merge yaklaşırken, ens satışlarında artış var! merge yaklasirken ens alan satislarinda artis var

Merge Yaklaşırken, ENS Satışlarında Artış Var!

İlgili Haberler