14 ABD Kongre Üyesi, Bitcoin’in Faydalı Olduğunu Savunarak EPA’ya Başvurdu

Özlem Özbek
14 abd kongre üyesi, bitcoin'in faydalı olduğunu savunarak epa'ya başvurdu 18 2
Bitlo

Bir grup Amerikan Birleşik Devletleri üyesi, Bitcoin’in faydalarından söz ederek ülkenin Çevre Koruma Ajansı’na (EPA) bir mektup yazarak uygulamanın esasında çeşitli faydaları olduğunda değindi. 

Kripto analisti Dennis Porter’ın EPA Yöneticisi Michael S. Regan’a gönderilen mektup kapsamında, ABD Kongresi’nin 14 üyesi, ajansı, ​​“dijital varlık madenciliğinin potansiyel çevresel etkilerini anlamakla ilgili olarak kapsamlı bir analiz” yapmaya davet ediyor. Mektupta yer alan imza sahiplerinden Senatör Cynthia Lummis, 16 Haziran tarihli mektubu retweet olarak doğruladı. Diğer imza sahipleri arasında Senatörler Bill Hagerty, Kevin Cramer ve Steve Daines ile Temsilciler Patrick T. McHenry, Pete Sessions, Bill Posey, Bill Huizenga, Tom Emmer, Andy Barr, Anthony Gonzales, Brian Steil, William Timmons ve Ralph Norman yer alıyor. 

Çevresel etkiler ve teknolojik değişim

Mektupta yer alan bilgilere göre, “ABD, finansal hizmetler ve teknoloji inovasyonunda dünya lideridir. Hızlı teknolojik değişimin olduğu bir zamanda, gelecek nesil Amerikalıların refah ve fırsatlardan yararlanmaya devam etmesini sağlamak için sorumlu inovasyona olan bağlılığımızı teyit etmeliyiz.”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
usdt’nin piyasa değeri düşüyor! tether

USDT’nin Piyasa Değeri Düşüyor!

Sonraki Haber
avrupa'nın büyük havayolu şirketi vueling, shib, doge, btc ile ödeme kabul edecek 22

Avrupa’nın Büyük Havayolu Şirketi Vueling, SHIB, DOGE, BTC ile Ödeme Kabul Edecek

İlgili Haberler