115 Dolara Bored Ape Yacht Club NFT’si Satıldı!

Cem Yilmaz
115 dolara bored ape yacht club nft’si satıldı! bored
Bitlo

OpenSea platformunda gerçekleşen işlemde bir kullanıcı Bored Ape Yacht Club NFT’sini 115 dolara sattı. NFT sadece 115 DAI’ye satıldı. DAI, 1 dolara eşit bir stabil kripto paradır. 

Günümüzde en düşük Bored Ape Yacht Club NFT’si 106 Ethereum karşılığında satılmaktadır bu da yaklaşık 350 bin dolar gibi bir paraya denk gelmektedir.

En düşük NFT’si 350 bin dolar olan bir seriden bir sanat eserinin 115 dolara satılmasından sonra elbette NFT camiasında gündem olmak pek de zor olmayacaktır. Sosyal medyada kullanıcıların bu konuyla ilgili tartışmalarında satan kişinin dikkat dağınıklığı sebebiyle 115 ETH’ye satacağına 115 DAI’ye sattığını düşünenler olsa da OpenSea platformunda bir satışta o satışın USDT cinsinden de ifade edilmesi bu iddiayı ortadan kaldırıyor diyebiliriz.

Bu işlemi daha da ilginç kılan şey ise aynı satıcının bir diğer NFT koleksiyonu olan Mutant Ape Yacht Club serisinden bir ürünü 25 dolar karşılığında satması oldu. Bu NFT serisindeki en düşük ürün ise 22.8 ETH karşılığında yani yaklaşık 76 bin dolar karşılığında satılıyor. 

Aynı satıcının 2 NFT’yi değerinin yaklaşık olarak 461.000$ altında bir fiyata satması bunun hata olarak mı bilerek mi yapıldığı tartışmalarını da beraberinde getiriyor.

Alıcının kimliği ise bilinmemektedir.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
intotheblock on chain analizi

IntoTheBlock

Sonraki Haber
cardano kurucusu: zor kararlar almanın zamanı geldi

Cardano Kurucusu: Zor Kararlar Almanın Zamanı Geldi

İlgili Haberler