Zipmex, Para Çekme İşlemlerini Durdurma Kararı Aldı

İpek Kulaksız
zipmex, para çekme i̇şlemlerini durdurma kararı aldı 2 10
Bitlo

Güney Asya merkezli kripto şirketi Zipmex, zorlu piyasa koşullarını neden göstererek para çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı.

Uzun bir süredir zor günler geçiren kripto para piyasaları, yatırımcılar gibi pek çok şirketi de zor duruma soktu. Bu süreçte kimi şirketler küçülme politikasını benimserken kimileri ise iflasını açıklamak zorunda kaldı. Kripto para borsası Zipmex’de sert piyasalardan etkilenerek para çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı.

Zipmex, sert koşullar sebebiyle çekim işlemlerini durdurdu

zipmex, para çekme i̇şlemlerini durdurma kararı aldı 3 3

Kripto para piyasalarında yaşanan sert düşüşler, pek çok kesimi etkiledi. Bu anlamda yatırımcılar yüklü kayıplarla karşı karşıya kalırken, kripto şirketleri ise çalışmalarında zorluk yaşamaya başladı. Piyanın bu durumundan etkilenen Celsius ve Babel Finance gibi şirketler ise para çekim işlemlerini durdurmuştu. Son olarak ise Güney Asya merkezli kripto şirketi Zipmex’de resmi Twitter sayfası üzerinden yaptığı duyuruda para çekme işlemlerini durdurduğunu açıkladı. Duyuruda;

“Değişken piyasa da dahil olmak üzere kontrolümüz dışındaki koşulların bir kombinasyonu ve kilit iş ortaklarımız kaynaklı finansal zorluklar nedeniyle, platformumuzun bütünlüğünü korumak için bir sonraki duyuruya kadar para çekme işlemlerini duraklatacağız”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
lg, nft ve metaverse odaklı ticari başvuruda bulundu 1 22

LG, NFT ve Metaverse Odaklı Ticari Başvuruda Bulundu

Sonraki Haber
ceek-coin

CEEK Coin Nedir? CEEK Coin Nasıl Alınır?

İlgili Haberler