Vodafone Metaverse’deki İlk Mağazasını Açtı!

Gülcan Uyanıker
vodafone metaverse’deki i̇lk mağazasını açtı!
Bitlo

Vodafone, Decentraland’da hizmete açtığı Vodafone Metaverse Store ile metaverse’deki ilk mağazasını açtığını duyurdu. Bu adımla şirket kendi sektöründe Türkiye’de metaverse’de mağaza açan ilk işletmeci oldu.

Vodafone metaverse mağazasını ziyaret edenleri kişisel dijital asistan TOBi karşılıyor. Metaverse mağazasının Red ve FreeZone ürünleri ve hizmetleri için özel bölümleri bulunuyor. Ayrıca FreeZone Gaming bölümünde oyun severler için çeşitli içerikler de yer alıyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin konuyla ilgili açıklama yaparak şunları söyledi:

Araştırmaya göre metaverse, şirketler için 8 trilyon dolarlık fırsatla devasa bir sanal evren olma yolunda ilerliyor. Yeni nesil perakende anlayışını benimseyen bir firma olarak metaverse’de de var olmayı önemsiyoruz. Decentraland’da açtığımız Vodafone Metaverse Mağazası ile Vodafone Grubu ülkeleri arasında metaverse’de mağaza açan ilk ülke ve Türkiye telekom sektöründe metaverse’de mağaza açan ilk operatör olduk. Bu mağazada müşterilerimize yeni nesil bir dijital deneyim sunarak sanal evrende ürün ve hizmetlerimize erişme fırsatı sunuyoruz. Vodafone olarak müşterilerimize her ortamda en iyi dijital deneyimi sunmaya devam edeceğiz.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
luna destekçisi pantera capital yatırımları hakkında konuştu!

LUNA Destekçisi Pantera Capital Yatırımları Hakkında Konuştu!

Sonraki Haber
arthur hayes hapis cezası ile karşı karşıya e 1

Arthur Hayes Hapis Cezası ile Karşı Karşıya

İlgili Haberler