Soğuk Cüzdan Üreticisi Ledger’dan Web3 Hamlesi!

Gülcan Uyanıker
soğuk cüzdan üreticisi ledger'dan web3 hamlesi!
Bitlo

Ledger’ın yeni tarayıcı eklenti özelliği, Ledger Nano X ve Mobile Safari ile uyumlu olacak. Şirket tarafından yapılan açıklamada, beta güncellemesi ile Ethereum ve Solana uyumluluğunun da geleceği açıklandı.

Ledger’ın ilk ürünü olan ve halen geniş kitleler tarafından kullanılan Nano S modelinin gelecekte masaüstü desteği sağlayacağı belirtildi:

Amacımız, kullanıcılarımızın Web’i en kolay ve en güvenli şekilde deneyimlemeleri. Ledger Connect, hayatınızı kolaylaştıracak.

Güvenlik Katmanı Otomatik Olarak Uyarır

Son yıllarda kullanıcı varlıklarına tehdit oluşturmasa da gizli kalması gereken bilgilerin sızdırıldığı Ledger, yeni uygulamanın güvenlik konusunda da üst düzey bir kontrol mekanizması çalıştıracağını belirtti:

Ledger Connect, sisteme “Web3 Check” adı verilen yeni bir güvenlik katmanı da ekleyecek. Bir Web3 uygulaması şüpheli göründüğünde, “Ledger Connect” sizi potansiyel güvenlik risklerine karşı otomatik olarak uyaracaktır.

Saldırıya Uğrayacak Yazılım Kalmayacak

Ledger Ürün Başkan Yardımcısı Charles Hamel, yeni geliştirmeleri hakkında şunları söyledi:

Ledger Connect’i piyasaya sürmemizin amacı, cüzdan kurulumunu kolaylaştırmak. Kullanıcının cüzdanı doğrudan tarayıcıya bağlı olduğundan, hacklenebilir bir yazılım olmayacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin, altın ve dolar fiyatlarındaki son durum 22

Bitcoin, Altın ve Dolar Fiyatlarındaki Son Durum

Sonraki Haber
jon cunliffe: bireysel yatırımcılar kriptodan anlamıyor! or

Jon Cunliffe: Bireysel Yatırımcılar Kriptodan Anlamıyor!

İlgili Haberler