Shiba Inu Yeni Hedef Neresi? SHIB Yükselecek Mi?

Mert Özsaban
shiba inu yeni hedef neresi? shib yükselecek mi? adsiz tasarim 2022 08 15t223253.366
Bitlo

En popüler iki numaralı Meme token olan Shiba Inu güncel fiyat grafiği ne durumda, Shiba Inu yeniden yükselecek mi, SHIB yeni hedef kaç dolar sorularına bu yazımızda gelin birlikte cevap bulalım.

En popüler ikinci köpek token Shiba Inu, Düşen direnç trendini kırmış durumdayken double retest tablosu çizmiş durumda. Bu noktada Shiba Inu için iki yönde üç farklı senaryo oluşturabiliriz.

Anlık olarak fiyatlandığı noktadan yukarı yönlü yükselmeye devam edebilecek olan Shiba Inu için en az ihtimalle beklentide olduğumuz durum direkt olarak yükseliş. Olası Shiba Inu hareketlenmesi yatayda bulunan destek trendine gerçekleşecek ziyaret sonrası beklenebilir. Bu yatayda destek fiyatı ise 0,00001150 Dolar seviyesi.

Negatif tarafta olası SHIB satış baskısı durumunda emniyet kemeri noktası 0,00001050 Dolar seviyesi olacaktır. Bu fiyat bölgesinde düşen destek trendinden geri dönüş bekleyebiliriz.

shib-ınu-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
terra classic yükselmeye devam edecek mi? lunc hedef kaç dolar? te

Terra Classic Yükselmeye Devam Edecek Mi? LUNC Hedef Kaç Dolar?

Sonraki Haber
bitcoin ayı sezonunu fırsata çevirenler kimler? bitcoin ayi sezonunu firsata cevirenler kimler

Bitcoin Ayı Sezonunu Fırsata Çevirenler Kimler?

İlgili Haberler