Shiba Inu, Performansıyla Yatırımcıları Etkiliyor!

Özlem Özbek
shiba inu, performansıyla yatırımcıları etkiliyor! 2 1
Bitlo

Popüler meme token Shiba Inu, çıktığı günden bu yana önemli düzeyde yol kat etti.

Shibaswap adlı merkezi olmayan platformun resmi lansmanının yapılmasının ardından, Shiba Inu hızla büyümeye devam etti. Shibaswap, sosyal gelişimlere bağlı olarak Ethereum dapp’leri listesinin en üst sırasında yer aldı.

Shibaswap, sosyal sinyallere bağlı olarak değişkenlik gösteren Ethereum dapp’leri listesinde en üst sırada aldı. OpenSea platformunda peş peşe ikinci ve üçüncü gelen Bored Ape Yacht Club’ı da geride bırakarak yatırımcılarını heyecanlandırmayı başardı. Temmuz ayında yıl dönümünü kutlayan Shibaswap için bu başarı sevindirici oldu. Şu ana kadar 30’dan fazla dijital varlığın listelenmesinin ardından toplam değerini ise 41,72 milyon dolara çıkarak dikkat çekti. Shibaswap, günlük hacmi ortalama olarak 10.8 milyon dolar olarak hesaplandı. Shibaswap’ın Shiba Inu’nun fiyatı üzerindeki etkisi oldukça önemlidir.

DEX’in yatırımcıları, SHIB’yi elinde tutmaya ve hatta pasif gelir elde edebilmek için risk almaya teşvik etmeleridir. Bu teşvik, SHIB’nin 2021 yılının üçüncü çeyreğinde yaşanan güçlü yükselişi etkilemişti. Sınırlı büyümenin o günden bu yana SHIB’nın fiyatı üzerinde etkisi oldukça güçlü oldu. Şu ana kadar Shibaswap’ın SHIB üzerinde etkisi olumlu oldu. Öyle ki Temmuz ayı incelendiğinde arzda önemli bir artış olduğu gözlemlendi. Yazının hazırlandığı dakikalarda SHIBA Inu, 0.00001206 dolardan yoluna devam ediyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
uniswap vakfı mı kurulacak? adsiz tasarim 75

Uniswap Vakfı mı Kurulacak?

Sonraki Haber
flow, neden yükselişe geçti? 4 1

FLOW, Neden Yükselişe Geçti?

İlgili Haberler