Shiba Inu Hakkında Önemli Teoriler!

Özlem Özbek
shiba inu hakkında önemli teoriler! 21 1
Bitlo

Shiba Inu (SHIB) düzenli bir şekilde yakılmaya devam ediyor. Olaylar bu şekilde seyrederken, SHIB hayranlarının aklına şaşırtıcı fikirler geliyor.

Bitcoin kurucusu Satoshi Nakamoto gibi birkaç kripto kurucusu daha anonim olmaya devam ediyor. Bazı durumlarda anonim kalmak sadece projenin kurucusunu değil aynı zamanda geliştirici ekibini de kapsar. Piyasa değeri açısından 16. sırada yer alan kripto para birimi Shiba Inu için de durum bu şekildedir. Memecoin ve matevrse projesi, bir stablecoin ve daha fazlasına erişim alanını genişletmek için adeta bir arayış içerisindedir. Bu sayede SHIB topluluğunda da büyüme sağlandı. Sonuç olarak değerlendirildiğinde Satoshi Nakamoto’nun aksine özellikle de Twitter platformunda aktif oldukları için projenin geliştiricileri merak uyandırıyor.

Shiba Inu hakkında zoraki teoriler

Shiba Inu hakkında ortaya atılan şaşırtıcı teoriler, genellikle Elon Musk’ı işaret ediyor. Musk, Bitcoin hakkında önemli destekçilerdendir ve DOGE hakkında yaptığı yorumlar ile fiyatların kısa süre içerisinde değişmesine sebep olabiliyor. Bazı söylentiler, Elon Musk’ın Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama olduğunu söylüyor.

Shiba Inu yoğunlaştırma vaadini çürütüyor

Shytoshi Kusama çevresinde dönen spekülasyonlara rağmen popüler token, halen gelişimine devam ediyor. Öyle ki, Bitcoin ve Ethereum’a ana alternatif olarak görülüyor. Geçtiğimiz hafta SHIB, 0.00001225 dolarlık bir fiyatla neredeyse %14 artış gösterdi. Son yedi güne bakıldığında ise bir milyardan fazla SHIB tokeni yakıldı. Shiba yakma sitesi olarak bilinen Shibburn tarafından günlük olarak paylaşılan ve güncellenen verilere göre toplam 410.373.764.750.087’den fazla token tekliften geri çekildi.

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
i̇şte en büyük shiba inu balinaları! 18 3

İşte En Büyük Shiba Inu Balinaları!

Sonraki Haber
token 10 (tkn10) nedir? token10

Token 10 (TKN10) Nedir?

İlgili Haberler